Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

za 90zl rocznie dostep do roznych gier od EA ktore wyladuja w Vault (z czasem beda dorzucac nowe a stare nie beda znikać)

 

do tego early access itp a także 5 dniowe triale full wersji nowości.. (jeśli dobrze skumałem)

 

koszt mniejszy niż takiego plants vs zombies a przez rok wpadnie pewnie dużo więcej gier, do tego ogramy Dragon Age i Fife, przekonując się czy warto czy nie wysupłać na to kasę..

 

no nie wiem, seems ok

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak wiem. Nie jaram sie mocno tym pomyslem, myslalem ze moze sie skusze przy okazji premiery DA jako ze jest to jedyna gra od EA ktora mnie interesuje. Nastepna jest nowy Mass Effect :P

 

No to Ci się nie opłaca.

 

To jest dobra opcja dla maniaków BF i sportówek od EA.

Odnośnik do komentarza

do tego early access itp a także 5 dniowe triale full wersji nowości.. (jeśli dobrze skumałem)

Tutaj mała poprawka - dostęp do pełnej wersji pięć dni wcześniej, ale przez wyznaczony czas, ustalany konkretnie dla tytułu (np. pograsz tylko przez 2 godziny).

 

@hav3n

Możesz wziąć w listopadzie na miesiąc EA Access za 5$, kupić DA za 54$ (zniżka 10%). Wyjdziesz dolar na plusie jeszcze OLO

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Wszystkich zaskoczyło dzisiejsze ogłoszenie Electronic Arts. Firma ogłosiła, iż wkrótce wystartuje z nową usługa cyfrowej dystrybucji o nazwie EA Access, która dostępna będzie wyłącznie na Xbox One. Płatna subskrypcja pozwoli na nieodpłatny dostęp do wybranych gier oraz zniżek na inne tytuły i dodatki.

 

EA Access będzie czymś więcej niż zewnętrzną aplikacją pozwalającą na zakupy z katalogu wydawcy. Wygląda na to, że to jeden z owoców partnerstwa EA z Microsoftem, dzięki czemu EAA będzie pomostem pomiędzy graczami i usługą Xbox LIVE z benefitami. Poza gratisowymi tytułami (którymi na starcie będą FIFA 14, Madden NFL 25, Battlefield 4, Peggle 2) oraz 10-procentowymi zniżkami na gry i dodatki, subskrypcja będzie nieść za sobą pewien bardzo interesujący przywilej.

 

Pięć dni przed premierą nowych produkcji EA, gracze opłacający abonament będą mogli sprawdzić jej wersję demonstracyjną, której zawartość będzie zależeć od rodzaju gry. Pierwszymi tytułami wykorzystującymi tę możliwość będą Madden NFL 15, NHL 15, FIFA 15, NBA LIVE 15 oraz Dragon Age: Inquisition, dając się posmakować przez co najmniej dwie godziny. Co najciekawsze, postęp dokonany w rozgrywce nie będzie znikał i będziemy mieć do niego dostęp po zakupie kopii cyfrowej lub fizycznej ostatecznej wersji gry.

 

Powyższe atrakcje przypominają odrobinę mieszankę Oferty Tygodnia z Games with Gold, czyli atrakcje oferowane przez Microsoft w ramach subskrypcji Xbox LIVE Gold. Pytanie, czy będzie się opłacać utrzymywanie obu abonamentów w takim układzie? Według mnie tak, gdyż EA Access wyceniono na 5 dolarów za miesiąc i 20 dolarów przy opłaceniu całego roku z góry. Niemało i niedużo, zależnie od tego, jak często będzie aktualizowana biblioteka dostępnych na platformie gier. Jednak patrząc na to, że 20 dolarów do ledwie jedna trzecia ceny nowej gry w Stanach Zjednoczonych, to interes wydaje się być co najmniej opłacalny, szczególnie dla wyznawców kultu „kupki wstydu”, ogrywających osuszone już tytuły z ponad rocznym opóźnieniem.

 

EA Access na razie znajduje się na etapie testów beta, aczkolwiek już wkrótce aplikacja EA Access Hub ma trafić do Xbox LIVE, a wraz z nim możliwość opłacania subskrypcji. Zanim jednak zaczniecie skakać z radości, muszę Was oblać kubłem zimnej wody. Państwami, dla których potwierdzono oficjalny start, są Australia, Austria, Kanada, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Meksyk, Nowa Zelandia, Hiszpania, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone. I chociaż komunikat informujący o tym smutnym fakcie twierdzi, że kolejne terytoria już są w drodze, to pozostaję sceptyczny póki nie pojawią się szczegóły odnośnie Polski.

 

Szczerze przyznam, że dla mnie, jako fana sportówek, to kusząca oferta i dzięki temu sprawdziłbym w akcji gry, których prawdopodobnie nigdy nie kupiłbym nawet za grosze (czyli Madden czy nowy NHL, albo NBA Live). Będę uważnie śledzić jak to się rozwinie, ale $5 za miesiąc to żaden majątek, a gdybym dzięki temu mógł pograć przez miesiąc w takiego BF4 czy coś nowszego, to jestem na tak :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

chcesz kupić samą nową fifę czy bf - zrobisz to bez takiego abonamentu

 

abonament jest bardziej:

 

dla janusza co bierze konsole, chce mieć w co pograć fifa / bf itp. - placi i ciora

dla achievement huntera co za 15 zl nabije sobie GS na paru gierkach od EA

dla ludzi co nie kupią fulla NBA, NFL, UFC, NFS, Plantsów itp. ale chętnie obczają za 5 dolców bo i tak pewnie takie gierki im się znudzą po 2 dniach - ewentualnie aby mieć w co grać jak wpadnie kumpel

Odnośnik do komentarza

Tych bundli wiecznie nie będzie, więc bardzo możliwe, że zostaną wyparte przez inne... Na allegro możesz ich jeszcze trochę znaleźć i w niektórych polskich sklepach, ale za jakiś czas całkowicie znikną z oferty :)

No właśnie problem w tym, że przebywam obecnie w Niemczech, a innych bundli póki co nie ma i do Września raczej nie będzie. :|

Edytowane przez Oski918
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...