Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 Xbox Live Gold Members Play Forza Motorsport 5 Free This Weekend

 

In preparation for the launch of Forza Horizon 2 on September 30th, we’re excited to announce that all Xbox Live Gold members can enjoy Forza Motorsport 5 for free this entire upcoming weekend. Beginning at 12:01 a.m. PDT, Thursday, September 4 through 11:59 p.m. PDT, Sunday, September 7, Gold members in Xbox One markets can enjoy Forza Motorsport 5, in entirety and for free.

http://majornelson.com/2014/09/03/xbox-live-gold-members-play-forza-motorsport-5-free-weekend/

Odnośnik do komentarza

Podczas pierwszego logowania się na swoje konto miałem możliwość skorzystania z darmowego Golda na 30 dni, jeżeli poda się dane karty. Było napisane, że można z poziomu konsoli anulować automatyczne, comiesięczne odnawianie i pobieranie kasy z konta ale nigdzie tego nie widze. Ktoś mnie oświeci ?

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem czy kiedyś Xbox rewards trafi w końcu do Polski. W nowym programie dostaje się kasę nawet za granie w gry z Golda. Fajny dodatek do reszty promocji na XBL.

 

http://rewards.xbox.com/?utm_content=buffercea47&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Byłoby super, ale szanse są raczej małe. :/ Swego czasu zbierałem tam MSP na amerykańskim koncie za odpowiadanie w ankietach.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że zmienili zwrot kilku groszy z zakupów. Wcześniej wystarczał Gamerscore, teraz jakieś gwiazdki trzeba najpierw nabić...

wlasnie troche sie pogubilem o co teraz chodzi w rewards.xbox ;/ mam 2 gwiazdki i 3700 credit, za czasow msp bylo duzo lepiej bo od kopa bylo wiadomo ile punktow sie zarobilo

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Szkoda, że zmienili zwrot kilku groszy z zakupów. Wcześniej wystarczał Gamerscore, teraz jakieś gwiazdki trzeba najpierw nabić...

wlasnie troche sie pogubilem o co teraz chodzi w rewards.xbox ;/ mam 2 gwiazdki i 3700 credit, za czasow msp bylo duzo lepiej bo od kopa bylo wiadomo ile punktow sie zarobilo

 

 

1000 pkt = 1$

Odnośnik do komentarza

Podczas pierwszego logowania się na swoje konto miałem możliwość skorzystania z darmowego Golda na 30 dni, jeżeli poda się dane karty. Było napisane, że można z poziomu konsoli anulować automatyczne, comiesięczne odnawianie i pobieranie kasy z konta ale nigdzie tego nie widze. Ktoś mnie oświeci ?

powinno byc w opcjach konta, 

 

settings-> payment & billing i tam mozesz dodac / usunac karte lub konto paypal

 

 

Szkoda, że zmienili zwrot kilku groszy z zakupów. Wcześniej wystarczał Gamerscore, teraz jakieś gwiazdki trzeba najpierw nabić...

wlasnie troche sie pogubilem o co teraz chodzi w rewards.xbox ;/ mam 2 gwiazdki i 3700 credit, za czasow msp bylo duzo lepiej bo od kopa bylo wiadomo ile punktow sie zarobilo

 

 

1000 pkt = 1$

 

xD slabo 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Podczas pierwszego logowania się na swoje konto miałem możliwość skorzystania z darmowego Golda na 30 dni, jeżeli poda się dane karty. Było napisane, że można z poziomu konsoli anulować automatyczne, comiesięczne odnawianie i pobieranie kasy z konta ale nigdzie tego nie widze. Ktoś mnie oświeci ?

powinno byc w opcjach konta, 

 

settings-> payment & billing i tam mozesz dodac / usunac karte lub konto paypal

 

xD Byłem już tam ale nie zauważyłem, że trzeba wcisnąc "prawo" by wyświetliły się odpowiednie opcje, dzieki :)

 

EDIT:

 

Jeżeli chodzi o zakres RGB to rozumiem, że w ustawieniach Telewizor to Limited, a Komputer to Full ? 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Redcoon sprzedaje na allegro Oneki z Titanem i Kinectem za 1700zł, kurier gratis. Dobra opcja jak ktoś woli kinecta od gier w kodach.

 

Jak to wygląda z tą gwarancją od MSu, że się rejestruje konsole i pokazuje ile jej masz? Czym starsza produkcja tym krótsza gwara, mimo, że kupiona w sklepie? Np kupię nówkę i będę miał półtora roku po rejestracji?

Odnośnik do komentarza

Ok, potrzebuje kilku informacji, pewnie bym wygoglowal wiekszosc ale mam sporo do roboty w domu (np granie w Forze, znaczy sie tlumaczenie strony www dalej...) wiec zostawie tu pytania i jak jakas dobra duszyczka odpowie to nagrodze plusem.

 

1. Jak wylaczyc samoczynne odnawianie subskrypcji GOLD'a ? Danych karty nie chce usuwac bo to pre-paid wiec nic jej nie grozi.

2. Jak cos nagrac lub puscic screena (nie mam kinecta) ? PS4 mnie rozleniwilo z przyciskiem Share, tutaj czegos takiego nie widze.

3. Mozna juz wrzucac na YT po nagraniu ? Jesli tak to trzeba miec apke zgadza sie ?

4. Zeby streamowac trzeba miec apke Twitcha yes ?

5. Czy da sie zmienic tlo/tapete ?

Odnośnik do komentarza

1. Wejdz na stronke www Xboxa - My account - Subscriptions -  wybierasz Xbox Live Gold i dajesz Cancel automatic payment.

 

2. Niestety na razie nie da sie robic screenow na Xbonie :( Nagrywanie tez jest bardziej skomplikowane niz na PS4 bo trzeba wszystko robic apka DVR - albo masz ja ciagle otwarta w snapie albo musisz skakac miedzy gra a apka jak chcesz cos nagrac. Pobaw sie tym, sa tam opcje do nagrania gameplayu wstecz jak i nagrywania podczas gry. Szkoda ze nie masz Kinecta bo najprosciej jest uzyc komendy ''record that''. Ogolnie na Xbonie jest lekki roz(pipi) bo nagrywasz gamepley apka DVR, podgladaz w Upload, a edytujesz w Upload Studio. Tutaj tez mozesz swoj przerobiony gameplay wrzucic na OneDrive.

 

3. Tak, trzeba miec apke YouTuba.

 

4. Yes.

 

5. Nope, trzeba czekac na uptade a te sa co miesiac wiec predzej czy pozniej takie cos dostaniemy :)

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...