Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ta, na poly pisali, że the last of us to nudna gra więc wiesz. Chociaż w sumie po SO też nie oczekuje mesjasza.

można się czepiać poly ale już z 3-4 takie opinie czytałem że SO nie podchodzi, czuje w kościach że to będzie gra na 7/10.

 

 

Ja też, ale w oceny wbijam kija i podbijam. Zwłaszcza od takich miernot dla których gra jest zbyt normalna albo że brakuje cover systemu :lol:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Koleś napisał, że brakuje mu normalności, lol. 95% gier jest zupełnie szara i normalna i jak wychodzi raz na rok zachodnia, kolorowa gra to od razu, że jednak to chciałby takie nudne i szare strzelanie. Do tego nie ma cover systemu i gra na ziemi jest trudna ho ho ciekawe jak kiedyś grał w gry.

... Poważnie tak napisali? Ale powaznie? Nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza

 

Koleś napisał, że brakuje mu normalności, lol. 95% gier jest zupełnie szara i normalna i jak wychodzi raz na rok zachodnia, kolorowa gra to od razu, że jednak to chciałby takie nudne i szare strzelanie. Do tego nie ma cover systemu i gra na ziemi jest trudna ho ho ciekawe jak kiedyś grał w gry.

... Poważnie tak napisali? Ale powaznie? Nie chce mi się wierzyć.

 

 

Wejdź sobie na poly i poczytaj. Strzelał z karabinu na winyle i stwierdził, że to zbyt dziwaczne.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W tych polskich portalach chyba same odpady poprodukcyjne piszą. Wczoraj czytałem wrażenia z Horizon 2, chyba na Gamezilla i autor pisał, że grę robi Turn 10 i kłamali w kwestii framerate'u bo Horizon 2 jest w 30 FPS a miało być 60 FPS i że nie ma w grze uszkodzeń pojazdów...

 

 

 

Nadal brakuje mi w Forzie uszkodzeń pojazdów. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić do czego zdolni byliby twórcy z Turn 10, gdyby tylko pozwolono im na poobijanie aut...

 

 

 

Szkoda tylko, że gra jedynie potwierdza kłamstwa, jakie ostatnio firma z Redmond rozgłasza PR-owo. O 60 klatkach na sekundę można sobie pomarzyć.

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/zapowiedzi/2014/9/tgs-2014-forza-horizon-2-dla-tej-gry-warto-kupic-xboksa-one

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Poziom polskich portali zawsze był słaby, ale to co ostatnio wyczytuję, to żenada do kwadratu. Nołnejmy, które nazywają siebie redaktorami nie potrafią dotrzeć do materiałów źródłowych, a jak już coś tłumaczą, to się okazuje, że akapit tekstu w języku angielskim przerasta ich możliwości. Do tego pisanie piramidalnych bzdur o grach, których na oczy nie widzieli jak w przypadku tego tekstu o Horizon 2. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Przeciętny posiadacz konsoli szuka informacji o grach dopiero przed zakupem i wtedy najczęściej trafia na jakieś przypadkowe materiały w sieci. Ostatnio kumpel znajomego, mający X360 pytał się mnie czym różni się Forza Horizon od Forza Motorsport. Masa ludzi nawet tak podstawowych informacji nie posiada.

Odnośnik do komentarza

W tych polskich portalach chyba same odpady poprodukcyjne piszą. Wczoraj czytałem wrażenia z Horizon 2, chyba na Gamezilla i autor pisał, że grę robi Turn 10 i kłamali w kwestii framerate'u bo Horizon 2 jest w 30 FPS a miało być 60 FPS i że nie ma w grze uszkodzeń pojazdów...

 

Szkoda tylko, że gra jedynie potwierdza kłamstwa, jakie ostatnio firma z Redmond rozgłasza PR-owo. O 60 klatkach na sekundę można sobie pomarzyć.

 

http://gamezilla.komputerswiat.pl/zapowiedzi/2014/9/tgs-2014-forza-horizon-2-dla-tej-gry-warto-kupic-xboksa-one

 

Jest odpowiedź redaktora w komentarzach:

 

 

Po drugie - głowy popiołem nie posypię, bo uderzam w fałszywy PR Microsoftu, a nie twórców. Oni owszem - nic takiego nie mówili, ale MS krzyczy, że ich gry to tylko 1080p i 60 klatek.

 

No to znów pytam się gdzie.  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

 

Po drugie - głowy popiołem nie posypię, bo uderzam w fałszywy PR Microsoftu, a nie twórców. Oni owszem - nic takiego nie mówili, ale MS krzyczy, że ich gry to tylko 1080p i 60 klatek.

 

No to znów pytam się gdzie.  :sorcerer:

 

Ten "redaktor" na głowę upadł? Gdzie M$ tak krzyczy? Gość pomylił obozy chyba, albo zielony myli mu się z niebieskim. Dno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...