Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale (pipi)ety.

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Xone, pierwsze wrażenie całkiem pozytywne ale nie odnajduje się jeszcze w dashboardzie,

I watpie czy kiedykolwiek w 100% sie odnajdziesz. Mam X'a od wrzesnia i dalej sie gubie - dash jest tragiczny i powolny.
Odnośnik do komentarza

Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Xone, pierwsze wrażenie całkiem pozytywne ale nie odnajduje się jeszcze w dashboardzie, u Sony jednak jakoś to było przejrzystsze ale tutaj myślę, że to kwestia tygodnia, dwóch i będzie ok :)

Utwierdziłem się w moim przekonaniu, że dokonałem dobrego wyboru zamieniając PS4 na xbone po przejechaniu pierwszego wyścigu w Forzy - okrążenie McLarenem po Pradze. Cieszę się, że dobrze wybrałem. 

Forza. I tyle w temacie. 

 

Czytając Twój post miałem dziwne wrażenie, czułem jakbym czytał swoje słowa ;)

Może to prawda, że XOne w części tytułów ma niższa rozdziałkę niż PS4, może w niektórych tytułach grafika jest mniej szczegółowa, ale czy naprawdę to jest najważniejsze? Po kilku tygodniach użytkowania czuję, że to naprawdę dobrze zrobiony sprzęt, pad jest doskonały i generalnie zmieniam swój plan  - PS4 do exlusiwów sony, XONE do całej reszty a miało być odwrotnie ;)

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Mam golda powiedzmy na 14dni. Dodam sobie w tym miesiącu Games with Gold na XOne Chariot + Crimson Dragon. Ściągne te gry Gold mi wygaśnie. Czy będę mógł grać w te gry bez niego? Za miesiąc znów aktywuje Golda dodam gry jakie da nam Microsoft i w Chariot+Crimson Dragon będę mógł grać? One sie jakoś przypisują do konsoli/konta? Dzięki za odp!

Odnośnik do komentarza

 

Natomiast na 90% jestem przekonany, że na XOne można grać w gry z GWG. Ostatnio dostałem do listy gier STF mając tylko triala. Przez stronę xbox.com, bo

Jeszcze X1 nie posiadam. Spróbujcie.

Można ściągać gry z GWG na trialach ale grać dopiero po zakupie normalnego Golda.

 

Serio można przygarniać sobie gry z gwg na trialach? Dziwne, ale dzięki za info, przyda się, bo mam gdzieś tam jeszcze triala z pudełka z konsolą.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Insider/developer (zweryfikowany) puścił na gaffie, że na E3 2015 MS zapowie nowego Banjo:

 

banjo-kazooie-xbox-one-teaser-1.png

 

banjo-kazooie-xbox-one-teaser-2.png

 

 

 

Well known Industry Insider "Kampfheld" from NeoGaf has stated that a brand new Banjo-Kazooie game reveal at E3 2015. In a thread on NeoGaf about "Xbox One Download Games News, Announcements, Reviews, and Impressions", Kampfheld used "Morse Code" to leak the details, which was later on decoded by another Neogaf user N7Commander95.You can check out snapshot of the NeoGaf post below.
For those who are question mark on credibility of Kampfheld: He/She is the same guys who has been providing correct information on cloud use in future games.
Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Insider/developer (zweryfikowany) puścił na gaffie, że na E3 2015 MS zapowie nowego Banjo:

 

banjo-kazooie-xbox-one-teaser-1.png

 

banjo-kazooie-xbox-one-teaser-2.png

 

 

 

Well known Industry Insider "Kampfheld" from NeoGaf has stated that a brand new Banjo-Kazooie game reveal at E3 2015. In a thread on NeoGaf about "Xbox One Download Games News, Announcements, Reviews, and Impressions", Kampfheld used "Morse Code" to leak the details, which was later on decoded by another Neogaf user N7Commander95.You can check out snapshot of the NeoGaf post below.
For those who are question mark on credibility of Kampfheld: He/She is the same guys who has been providing correct information on cloud use in future games.

 

tam chyba nie było nic o Banjo tylko padł skrót BKE315 co BK może też oznaczać aplikacje do XO z:

Burger_King,_Saugus.jpg

Odnośnik do komentarza

Pada ładuje się normalnie czy są baterie jak w 360?

 

Mam jeszcze pytanie, jak mam dwa lub trzy konta na konsoli, a tylko na jednym z nich Golda to na wszystkich pogram oi sieci czy tylko na jednym?

 

Pad w dalszym ciągu na baterie.

 

Można grać na wszystkich kontach na konsoli przez neta jak na jednym masz golda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...