Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Można także poprzez kartę debetową (zwykła bankomatowa). Wystarczy podpiąć ją do konta PayPal, a samego PayPala - do konta Microsoft (tylko przez www, nie z poziomu konsoli).

 

I normalnie ściąga z karty, a w historii PayPala masz odnotowane transakcje. Oczywiście musisz mieć dostępne środki na karcie.

Odnośnik do komentarza

Odezwal sie we mnie xbot i na dniach jade po swojego xbone, ale zanim to zrobie chcialbym znac odpowiedzi na kilka pytan. 

- kupujac bialego one dostaje najnowsza wersje sprzetu? chrobotanie, o ktorym bylo dosc glosno swego czasu nie powinno wystepowac?

- pytanie do osob, ktore na 360 mialy konto live zalozone na uk: przenosiliscie konto na polske, czy zostawialiscie tak jak bylo? gdzie sa korzystniejsze ceny?

- gold jest na konsole czy konto?

- ile trzymaja baterie w padzie?

- gry waza porownywalnie co na ps4, czy wiecej/mniej?

- na allegro widze konta z grami, na jakiej zasadzie to dziala?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

1. Po ostatnim updacie żadne konsole nie chroboczą.

2. ---

3. Gold jest na konto, ale teraz z Golda na Xone mogą korzystać wszystkie inne konta na danej konsoli (czyli jeden gold, a grają wszyscy).

4. Baterie tak jak na X360, 20-30h w zależności czego używasz.

5. Gry ważą co do zasady tyle samo.

6. Lewe konta. Nie warto.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie moi drodzy koledzy. Właśnie przyszedł do mnie kolega z którym kupiłem na premierę konsolę SONY PLAYSTATION 4, jednak tak się złożyło, że ja po pół roku wymieniłem ten sprzęt na Xbox One. Od tego momentu bardzo zachwalałem produkt Microsoftu wykorzystując różne potknięcia Soniacza do wyśmiana kolegi, no i stało się, coś w nim pękło. Przyszedł do mnie raz, dotknął pada, tego jedynego, tego właściwego, słusznego i on już wiedział, że to jest produkt dla niego. Niestety Soniacz nadal go nie chciał wypuścić ze swoich pazernych łap. Minęły kolejne 2 miesiące podczas, których japoński samuraj bardzo pięknie zaskoczył swoich graczy różnymi niespodziankami związanymi z działaniem Playstation Network oraz grą Driveclub. Do tego tak się złożyło, że własnie przed chwilą wpadł do mnie po raz drugi pograć na Xboxie One i po 10 minutach powiedział do mnie: "Powiedz mi gdzie mogę kupić białego Xboxa One w zestawie z Sunset Overdrive, a to zrobię, w międzyczasie PS4 poleci do żyda". W związku z tym pytam się was moi drodzy, gdzie można kupić w Polszy najtaniej zestaw biały Xbox One + Sunset Overdrive ? :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

- pytanie do osob, ktore na 360 mialy konto live zalozone na uk: przenosiliscie konto na polske, czy zostawialiscie tak jak bylo? gdzie sa korzystniejsze ceny?

 

Jakieś dwa miesiące temu przeniosłem konto z uk na pl, dzięki temu nie mam już problemu z 'blokadą regionalną' przy kupowaniu/pobieraniu gier z rynku. Ceny są mniej więcej podobne, może odrobinę mniejsze u nas, zresztą jest mi wygodniej płacić w złotówkach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...