Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy się nie interesowałem tą grą, zresztą wyścigowcem nie jestem. Myślałem, że to w miarę grywalny średniak. Dzięki za opinie.

Dla mnie to jest w miarę grywalny średniak. To w dużym stopniu niewykorzystany potencjał, ale jednak wielkość mapy robi wrażenie, fajnie przemierza się drogi USA i ogląda znane miejsca. Same wyścigi mogłyby być lepsze, jak i oczywiście sporo innych aspektów, ale jednak nie było gry gdzie można sobie zrobić wycieczkę z NYC do LA i oglądać zmieniający się krajobraz.

 

Nie wiem jak wygląda w praktyce to demo, ale jeśli są dwie godziny i nieograniczona mapa, to sugeruję olać wyścigi i wybrać się na przejażdżkę.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Pierwsza rzecz jaką robimy w wyścigach od ubi? Jedziemy do pierdolonej anteny satelitarnej, by pobrać część mapy oraz pokryć ją pierdyliardem jakichś ikonek. :facepalmz:

Wystarczy mi... Matko co za dno. Co z tymi grami ostatnio, to ja nawet nie... :frog:

Przejechałem połowę trasy z Detroit do LA... Musze to wyłączyć bo zaraz usnę oraz dostanę epilepsji, raka oczu i nieodwracalnej nerwicy...

Colin, przepraszam samego siebie, że Cię nie posłuchałem.

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Games with Gold na kwiecień:

Xbox One: Pool Nation FX

Xbox One: Child of Light

Xbox 360: Gears of War: Judgment (od 1 do 15 kwietnia)

Xbox 360: Terraria (od 1 do 15 kwietnia)

Xbox 360: Assassin's Creed IV: Black Flag (od 15 do 31 kwietnia)

Xbox 360: Army of Two: The Devil's Cartel (od 15 do 31 kwietnia)

Odnośnik do komentarza

Tak:

Xbox Live Games with Gold for April 2015 – Double the Games

For the month of April, Xbox Live Gold members will receive six new free games (double the normal amount) on Xbox One and Xbox 360 as part of the Games with Gold program.

On Xbox One, Xbox Live Gold members can download Pool Nation FX ($9.99 ERP) AND Child of Light ($14.99 ERP) for free during the month of April.


On Xbox 360, starting Wednesday, April 1st, Gears of War Judgement ($19.99 ERP) and Terraria ($14.99 ERP) will be free for Xbox Live Gold members through April 15th. Then on April 16th, Xbox Live Gold Members can download Assassin’s Creed: Black Flag ($19.99 ERP) and Army of Two The Devil’s Cartel ($19.99 ERP) for free through April 30th.

http://majornelson.com/2015/03/26/xbox-live-games-with-gold-for-april-2015-double-the-games/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...