Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

MS robi promocje, ale na Live, a na Live to ja mogę kupić GTA V, w które wiem, że będę dłuuugo grał, ale nie FH2 czy SO, do których nie jestem w 100% przekonany czy mi podejdą w zupełności. ;)

 

Nie ma ludzi którym by te gry nie podeszły ;)

 

A z tanimi używkami FH2 będzie ciężko bo w PL na Xone jest to bez przerwy jedna z najczęściej granych gier.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Panowie mam problem z dyskiem zewnętrznym, dysk był podpięty do łoniaka wcześniej, i hulało wszystko, teraz chce dysku użyć do kompa i go nie wykrywa woogle, jak to odkręcić? musze jak najszybciej dostarczyć dysk bratu, a google nie pomaga, zassałem juz 5 programów i każdy nic nie daje :<  najlepiej (pipi)nąć mu formata żeby hulał na kompie. anyone?

 

już nie aktualne,trzeba było przypisać litere w systemie i zrobić formata. <hakier>

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Kurde, przeglądałem sobie dzisiaj ceny gier jakie chciałbym nadrobić m.in. FH2 czy SO i powiem, że się lekko przeraziłem. Towaru jest mało(na allegro), ceny dosyć wysokie, bo od 160zł wzwyż, a nówki po 230zł. :/

A to są półroczne gry, na PS3 po miesiącu się wyrywało za 130-150zł gierki. Wiem, że to nowa generacja, ale bez przesady. 

O ile jestem w stanie wyłożyć nawet te 200zł, ale jak jest ze zbytem? Nie ma problemu ze sprzedażą gier na allegro? Nie jestem kolekcjonerem więc po przejściu zawsze sprzedaję gierki i trochę słabo byłoby gdyby nikt nie chciał kupić, bo jest zbyt mała baza użytkowników w PL.

 

Spojrzałem też na oferty np. Fify 15, na XO jest tak 3 razy mniej niż na PS4. Dosyć duża rozbieżność. 

 

Jeśli idzie o używki to patrząc np. na GAMETRADE to takiego samego tytułu jest nawet 10 razy więcej na PS4 niż na XOne;

 na razie XOnów jest mało w PL i faktycznie bywają czasem problemy z kupnem tanio używki danego tytuła, a także,

mimo niskiej wystawionej ceny, z jego odsprzedażą;

ale nie jest źle, tylko czasem trza ciut poczekać/poszukać; jest też sporo dobrych promocji w cyfr. dystrybucji,

a za ok. rok będzie dużo więcej użytkowników Xone - widać że pod względem tytułów JUŻ TERAZ Xone jest trochę lepszy od PS4,

a w zapowiedziach wygląda to jeszcze lepiej.

Edytowane przez Paweł Dziuba
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak na marginesie, jakby ktoś szukał Xone, to w MM widziałem te zestawy z MCC za 1600 zł i jeśli dobrze widziałem grafikę na pudełku, to w zestawie jest voucher na Froza Motorsport 5. Całkiem przyzwoity deal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...