Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny update i kolejny raz nic się u mnie nie zmienia. Nadal jak robię skrinszota, to nie mogę go zapisać. Jedyne co mogę - to ustawić go jako tło. Super konsola, (pipi) obsrane na zielono. Nie mam już pomysłów na to, co jest nie tak. W internecie brak jakichkolwiek rozwiązań tego problemu. U SONY jedno kliknięcie i mamy screena, tutaj jakieś pieprzenie się w kombinacje klawiszy... Która i tak nie zapisuje screena. Tylko przy próbie zapisania wywala błąd "żądne zdjęcie nie zostało zapisane...". Szrot obsrany.

Odnośnik do komentarza

a nie przyszło ci do głowy chwilę poczekać? :reggie: czasami bywa tak że robisz screena, jest zapisany w pamięci tymczasowej, masz do niego dostęp przez upload ale więcej opcji, w tym i zapis "na zawsze" pojawiają się po minucie czy dwóch :sorcerer: dramaturgię odstaw na bok i sprawdź następnym razem.

Odnośnik do komentarza

a nie przyszło ci do głowy chwilę poczekać? :reggie: czasami bywa tak że robisz screena, jest zapisany w pamięci tymczasowej, masz do niego dostęp przez upload ale więcej opcji, w tym i zapis "na zawsze" pojawiają się po minucie czy dwóch :sorcerer: dramaturgię odstaw na bok i sprawdź następnym razem.

 

 

Odkąd wszedł update z robieniem screenów, to nie działa to u mnie jak należy. Czekałem nie raz kilkanaście minut i więcej, i nic się nie zmieniało. Mądrzenie się odstaw na bok i pomyśl lub zapytaj następnym razem - zanim wysuniesz jakieś wnioski.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś interesowało to na cdkeys jest Max the curse of brotherhood za 0.99 Funta, a jak polubicie na fejsie to jeszcze 5% mniej :)

Fajna gierka za grosze,

 

http://www.cdkeys.com/xbox-live/games/max-the-curse-of-brotherhood-xbox-one-digital-code

 

Jeśli ktoś preferuje allegro, to można kupić kod w granicach 11PLN - szkoda nie dać szansy tej grze za takie pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza

Pieniadze ze zdrapek przepadaja czy nie ?

Nie, chyba że jakieś promocyjne. Na commerce.microsoft.com można zawsze podejrzeć, czy i kiedy coś wygasa (wysyłają też maila 30 dni przed).

 

Szybkie pytanie o preview, to tylko zmienia dasha czy formatuje dysk i jakiś inne kwiatki z tym są związane?

Nic się nie zmienia. Po prostu masz dostęp do nowych funkcji, jeśli są akurat testowane w ramach preview.

 

Co do Max: The Curse of Brotherhood:

 

27FJ7-7JJRH-RWH66-FQY4H-4CRQZ

4TG7Q-JKRD9-RF6T6-CX9P9-CJDQZ

 

Edytowane przez wrog
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dzięki wrog, akurat też myślałem o zakupie Maxa w niedalekiej przyszłości :) Wykorzystałem pierwszy podany kod.

 

Dzisiaj chciałem przygarnąć przez stronkę xbox.com Gears of War 3 na Xbox 360 w ramach GwG i niestety mam ten problem co z Thiefem. Podobno gra nie jest dostępna w moim regionie (czyli de facto w Polsce). Ktoś jeszcze ma identyczny problem? Jeśli nie, to chyba znowu będę musiał popisać z supportem...

Odnośnik do komentarza

Nawet nie zmieni Ci dasha. Po prostu będzie apka do głosowania i jakiś questów. W sklepie i na stronie gier do zainstalowania pojawiają się kompatybilne z Preview gry. Tylko te które posiadasz przypisane do konta z x360.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...