Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ceść wszystkim!

 

Stałem się niedawno nowym posiadaczem Xbox One i mam kilka pytań.

 

1. Nie będzie żadnych problemów. Konsola nawet gdyby była z USA czy Japonii, to nie miałoby znaczenia (poza wtyczką/zasilaczem). Xbox One jest region free, podobnie jak kody Xbox Live, DLC itd.

2. To nie wina konsoli.

3. Na Xbox One te specjalne kody na 7 i 14 dni de facto traktuje jak normalny Gold - można na nich korzystać z ofert zarezerwowanych dla Gold, w tym z Games i Deals with Gold. Na Xboksie 360 widzi, że masz darmowe konto, a nie Golda (musi być co najmniej miesięczna subskrypcja).

Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

 

Ceść wszystkim!

 

Stałem się niedawno nowym posiadaczem Xbox One i mam kilka pytań.

 

1. Nie będzie żadnych problemów. Konsola nawet gdyby była z USA czy Japonii, to nie miałoby znaczenia (poza wtyczką/zasilaczem). Xbox One jest region free, podobnie jak kody Xbox Live, DLC itd.

2. To nie wina konsoli.

3. Na Xbox One te specjalne kody na 7 i 14 dni de facto traktuje jak normalny Gold - można na nich korzystać z ofert zarezerwowanych dla Gold, w tym z Games i Deals with Gold. Na Xboksie 360 widzi, że masz darmowe konto, a nie Golda (musi być co najmniej miesięczna subskrypcja).

 

 

Dzięki za wyjaśnienie z tym Goldem na Xbox One. Nim napisałeś tą wiadomość już zdążyłem się skontaktować z supportem Xboxa i męczyliśmy się razem przez 30 min, ale ostatecznie nic nie wymyśliliśmy, więc wpisałem swój drugi kod na Golda na 3 miesiące (kupiłem go ostatnio w sklepie ale chciałem najpierw zużyć ten 14 dniowy) i ściągnąłem Metro na Xboxie 360 bez problemu. Nie ma tego złego jednak co by na dobre nie wyszło, bo osoba z supportu była na tyle miła, że dostałem darmowy miesiąc Xbox Live Gold w ramach rekompensaty za ten 14 dniowy Xbox Live Gold, który nie był wykrywany przez Xboxa 360. Mam tylko nadzieję, że skoro to że nie wykrywanie tego 14 dniowego triala do Xbox Live Gold przez Xboxa 360 nie było niczym szczególnym według tego co napisałeś to teraz nie będę miał problemów ze strony Microsoftu za otrzymanie tego darmowego miesiąca Live praktycznie za nic.

Odnośnik do komentarza

a miałeś ten profil na x360? jeśli nie byłeś chociaż raz zalogowany na x360 to nie pobierzesz gry z golda

Bez konsoli X360 w ogóle trudno pobrać gwg. Z XOne to już w ogóle, a jesli dobrze się orientuję to w drugą stronę się da.

 

Władca... Weź wyluzuj! Własnego cienia też się obawiasz? Dostałeś miesiąc Golda za swoją niewiedzę... gratulacje. Ciesz się, że masz nową konsolę i nie szukaj dziury w całym.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja w ogóle nie gram we F2P, ale WoT daje radę jak cholera. Może przez to, że nie jest to bezmyślna młócka i gra premiuje rozmyślą grę. Do tego sporo opcji rozwijania i ulepszania uzbrojenia + zdolności załogi. No i multi chodzi jak złoto - MM kilka sekund, a później tylko czekanie na załadowanie mapy. Żadnych lagów, zwiech itp. I rzeczywiście można grać jak równy z równym nie wydając ani złotówki przeciwko tym co pewnie zostawiają tony hajsu w WoT.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Polecam taką strategię: chwilę odczekać jak wszystkie czołgi trochę odjadą z miejsc i dopiero wtedy ruszyć, najlepiej objeżdżając dookoła pole walki (jeśli gra się lekkim czołgiem) i kosić po bokach wszystkich tych co jadą na pałę głównymi traktami, najlepiej gdy wdają się w wymianę z innymi czołgami i skierowanie ognia w naszą stronę chwilę im zajmie, a jeśli gra się średnim lub ciężkim czołgiem, to szukać jakiegoś wzgórza w pobliżu :)

 

PS. To chyba najpopularniejsze multi na Xone. W tym samym momencie w zależności od pory dnia na serwerach siedzi jednocześnie od 20 do 40 tys. ludków.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Polecam taką strategię: chwilę odczekać jak wszystkie czołgi trochę odjadą z miejsc i dopiero wtedy ruszyć, najlepiej objeżdżając dookoła pole walki (jeśli gra się lekkim czołgiem) i kosić po bokach wszystkich tych co jadą na pałę głównymi traktami, najlepiej gdy wdają się w wymianę z innymi czołgami i skierowanie ognia w naszą stronę chwilę im zajmie, a jeśli gra się średnim lub ciężkim czołgiem, to szukać jakiegoś wzgórza w pobliżu :)

 

PS. To chyba najpopularniejsze multi na Xone. W tym samym momencie w zależności od pory dnia na serwerach siedzi jednocześnie od 20 do 40 tys. ludków.

Pograłem dzisiaj chwilę i chyba są serwery wspólne z X360?! Trafiłem na "rodaka" drącego japę i z ciekawości sprawdziłem kartę gracza i pokazywało że gra na 360.

Odnośnik do komentarza

narazie jest to dla osob ktore sa w preview; 

 

 

  • A Kingdom of Keflings
  • A World of Keflings
  • Alien Hominid
  • Banjo-Kazooie
  • Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts
  • Banjo-Tooie
  • BattleBlock Theater
  • Defense Grid: The Awakening
  • Geometry Wars: Evolved
  • Hexic HD
  • Jetpac Refuelled
  • Kameo
  • Mass Effect
  • Perfect Dark
  • Perfect Dark Zero
  • Small Arms
  • Super Meat Boy
  • Toy Soldiers
  • Toy Soldiers Cold War
  • Viva Pinata
  • Viva Pinata Trouble in Paradise
  • Zuma

tutaj jest stronka gdzie mozna glosowac 

 

https://xbox.uservoice.com/forums/298503-backwards-compatibility

 

ja sam ponownie kupilem x360 wlasnie ze wzgledu na South Park <3 co do H4 to watpie zeby szybko dali bo na xone jest w kolekcji Master Chiefa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...