Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy sejw jest z automatu w chmurze. Jeśli byłeś online, to sejw leży w chmurce sobie.

 

@wyżej

Tak, bumpery są znacznie lepsze w odświeżonym kontrolerze. Tak jak MS informował - lepiej wykrywają wciśnięcie na całej długości. Po podłączeniu słuchawek do gniazda jack słyszy się zarówno dźwięk gry, jak i czat. Można sobie w opcjach (Ustawienia->Akcesoria-> dany kontroler) regulować głośność zarówno audio, jak i czatu.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie różni. Na chwilę uruchomiłem sony wpiete w tv i w pada. Jakość bez zmian ale melomanem nie jestem; ). Nie kupowałem oficjalnego headsetu to nie porównam ale głośność na sony 2.0 mogę regulować w ustawieniach jak i na słuchawkach. Gra głośno i da się zrobić że nawet za głośno; )

Odnośnik do komentarza

Są jakieś modele XONE, nowszy/starszy? Lepsze chłodzenie itd?

Czegos unikac? Jaka cena za golego Xone jest ok?

 

mam premierowego xbona, cichy że słychać go jedynie  jak instaluje z plyty, nic sie nie przegrzewa - nie bylo zadnych usprawnien w konstrukcji, jedynie dopasiony pad właśnie wyszedł

 

cena myślę że ok 1100-1200 ale mogę się mylić

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Są jakieś modele XONE, nowszy/starszy? Lepsze chłodzenie itd?

Czegos unikac? Jaka cena za golego Xone jest ok?

1100 -1250 . Xone nie ma gorszych modeli. Możesz poczekać na wersje z większym dyskiem i nowym padem ale do niej będziesz musiał ze 300 - 400 zł dopłacić.
Odnośnik do komentarza

Ok potestowany nowy pad w rozmowie grupowej. Podobno słychać mnie było bez zarzutu wyraźnie. Też spokojnie w opcjach mogłem ustawić priorytet na grupę i grać jednocześnie rozmawiając. Tak więc jeżeli goldy sony działają to każde inne też przez jacka zadziałają. Minus jeden mam nie można ustawić głośności mikrofonu nigdzie albo nie znalazłem. Czasem muszę szeptać i wtedy chciałbym zwiększyć "wykrywalność" mojego głosu :)

 

 

A co do goldów to oczywiście żadne ekstra przyciski nie działają czyli wyciszenie rozmów czy priorytet czata to jak nie podłączasz przez usb nie działa. Mimio że przez jacka to i tak trzeba mieć na on słuchawki aby mikrofon działał bo inaczej to zwykłe słuchawki bez mikrofonu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...