Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Takie aukcje to jakaś wy(pipi)ka http://allegro.pl/forza-6-xbox-one-i5666096914.html? Czy ta gra będzie przypisana do mojego konta i będę mógł ją pobrać kiedy chcę?

Olej zainwestowalem trochę kasy w profile i jednego dnia tracisz wszystko, chyba ze chcesz przechodzic grę na szybko bo nikt nie zna dnia ani godziny kiedy pokazują lewe profile.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy bundle w tym tygodniu zapowiedziany: Xbox 1tb + kody na Rise of the Tomb Raider i Tomb Raider: Definitive Edition + kod na ubranko i skin dla broni. Całość 399$ i z opisu wynika, że możemy sie spodziewać w Europie. http://news.xbox.com/2015/09/xbox-one-rise-of-the-tomb-raider-bundle?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Moze to nie najlepszy temat na to pytanie, ale mam maly problem. Podczas grania na xone w sumie w prawie kazdej grze, a na pewno w gta v, fh2, mgs v mam tak, ze podczas ruchu ekranem/postacia, mam bardziej nasycone kolory niz gdy stoje w miejscu. Dziwne to dla mnie, bo na pc nigdy nie mialem czegos podobnego. I teraz nie wiem czy to wina tv, konsoli czy moze po prostu tak ma byc. Niby nie sprawdzalem dokladnie na innym telewizorze, ale wczesniej jak gralem w fh2 na innym tv niz obecnie tez tak mialem. Oba tv Samsunga (jeden w miare nowy). Mial ktos podobny "problem"?

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Moze to nie najlepszy temat na to pytanie, ale mam maly problem. Podczas grania na xone w sumie w prawie kazdej grze, a na pewno w gta v, fh2, mgs v mam tak, ze podczas ruchu ekranem/postacia, mam bardziej nasycone kolory niz gdy stoje w miejscu. Dziwne to dla mnie, bo na pc nigdy nie mialem czegos podobnego. I teraz nie wiem czy to wina tv, konsoli czy moze po prostu tak ma byc. Niby nie sprawdzalem dokladnie na innym telewizorze, ale wczesniej jak gralem w fh2 na innym tv niz obecnie tez tak mialem. Oba tv Samsunga (jeden w miare nowy). Mial ktos podobny "problem"?

Może masz ustawioy dynamiczny kontrast w opcjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...