Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mam sie obawiac teraz jakichs utrat saveow itp. jak wbije w nowy dash z preview, czy juz na tyle zapdatowali, ze moge to obczic bez problemu ?

 

Ja miałem małe problemy - nie uruchomiło się Halo 4 z opcji kontynuowania kampanii. Gra wracała do menu głównego. Pojedyncze misje wchodziły bezproblemowo. W Titanfall gra pokazywała, że nie są zainstalowane 2 pakiety DLC. Wszystkie 3 pakiety DLC oczywiście miałem zainstalowane. Usunięcie lokalnego save i wczytanie z chmury w Titanfall pomogło. A jeśli chodzi o Halo, to niestety okazało się że to nie gra dla mnie, więc poleciała na pewien serwis aukcyjny. I nie wiem czy sposób z usunięciem save pomoże. Z innymi grami nie miałem problemów.

Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje czy w nowym dashu nie ma możliwości ukrycia gry z listy pobierania typu wersje beta/dema? Pamiętam, że w starym usunąłem jedną grę, teraz chciałem kilka wersji beta i nigdzie nie widzę tej opcji. 

 

Faktycznie nie ma takiej opcji, ale kojarzę, że to na razie wina wersji beta i potem mają się tym zająć.

Odnośnik do komentarza

 

W tych nowych parach z wejściem na słuchawki jest podobno pewien wał - po podłączeniu dźwięk z TV nie wycisza się trzeba to robić ręcznie. Ktoś może potwierdzić?

 

przeciez dokladnie tak samo jest w przypadku starych padow. Nawet na supporcie M$ jest naipsane, ze podpiecie sluchawek do pada nie sprawi, ze TV sie wyciszy

 

E to oni są sto lat za murz wróć soony... :( :( 

Odnośnik do komentarza

codziennie mam aktualizację 400-500MiB. przydałby się jakiś changelog.

 

Pod tym linkiem masz wszystkie informacje http://forums.xbox.com/xbox_early_access/update_preview/update_preview_forums/nxoe_1509/f/5543.aspx.

 

Tutaj wszystkie pozostałe dyskusje http://forums.xbox.com/xbox_early_access/update_preview/update_preview_forums/nxoe_1509/default.aspx.

 

Edit.

2952718-etc-controller-fo-vaultboy-angle

 

http://www.gamespot.com/articles/fallout-4-xbox-one-controller-more-coming-during-f/1100-6431527/

Edytowane przez subek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No tragedia w ch,uj :/ az przez chwile myslalem zeby sprzedać konsole bo sam tv sie nie wycisza po podłączeniu słuchawek do pada :/

Nie tragedia, ale lekka nie wygoda.

 

Hmm ciekawe czy można napisać gdzieś w tej sprawie - w końcu M$ słucha opinii graczy.

Znam ten ból, uruchamiam tv, konsole, podpinam jak człowiek słuchawki do pada i jak dzikus muszę iść do sąsiadki po pilota zeby wyciszc tv :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...