Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 1500

 

To jesteś chyba jedyny, gdyż po updacie z 22-go nie widziałem żadnego wpisu na forum pre, że ktoś ma inny wynik po zrobieniu testu. Jedynie testując poprzez Edge'a dostaje się poprawny wynik.

 

Chłopaki jak wygląda sytuacja z grami na kinect dla 5 letnich dzieci, ogólnie dla dzieci ?

Mam 3 i 8 latkę - Just Dance w każdej odsłonie mogą w kółko jechać - przy ostatniej odsłonie mają 160 utworów i muszę kijem gonić z salonu. Poza tym Sports Rivals w kręgle wyginają ile się da, demo Disney Fantasia od deski do deski już przerobiły i kolejny zakup mi się szykuje. Zaczyna się sprowadzanie koleżanek, rośnie respekt na dzielni itp :D  Kinect w moim przypadku był jednym z najbardziej udanych zakupów w tym roku. 

Edytowane przez m0rph
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem ten dysk i tak się zastanawiam czy jest sens żeby pobierać wszystko z EA Access i dochodzę do wniosku, że nie ma sensu bo gry nie pozostaną dla mnie na zawsze a tylko na okres obowiązywania abonamentu - nie będę zatem pobierał tych Maddenów czy Fify 14 ... 

Do posiadaczy EA Access - macie wszystko z The Vault na swoich dyskach? :-)

Odnośnik do komentarza

Ja lubię mieć na dysku to co mam w planach ograć ale nienawidzę zacząć 3-4 gier i grać w jedna. Napoczete maks 2, a najlepiej to już tylko to w co aktualnie gram plus jakieś multi do tego.

 

Jeżeli miałbym dysk to miałbym na nim tylko to co mnie interesuje, na pewno nie wszystko z Vault bo bez sensu mieć wszystko na dysku tylko dlatego ze dają. Nie gram = nie ściągam.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie kupilem xbox one za 700zl mint condition, podobno ... w sumie nie planowalem ale trafilem na promocje, to po krotkiej naradzie sam ze soba postanowilem dac szanse nowe-starej generacji konsol :sorcerer:http://dualkom.pl/microsoft-xbox/116-microsoft-xbox-one-500gb.html

Gratki.

BTW co to za strona? Zaufani?

Odnośnik do komentarza

Właśnie, mam podobny problem. Dodają mnie jakieś dziwne typy :-D. Ale chyba jak Ty też go nie dodasz do znajomych to.. Yyyy... Nie jesteście znajomymi? :-D

To wtedy właśnie chyba jest jednostronnie. Tez mnie jakiś random obcokrajowiec dodał wczoraj i jak patrzyłem na listę to go nie było.

Odnośnik do komentarza

Rano już ściągałem więc potwierdzam, że jest do pobrania. W sumie, jeśli chodzi o NXOE jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, tak małą ilością bugów, jaka mnie spotkała, jak również szybkością ich naprawiania. Najpoważniejsze co mnie spotkało, to chyba tydzień, podczas którego Kinect był w zasadzie nie do użycia, jedyne co działało to Skype. Minęło kilka dni i wszystko co miało działać już działa, pozostała implemantacja Cortany, komend głosowych w naszym języku oraz poprawa działania czatu. Cała reszta, czyli obsługa dysku zewnętrznego, uruchamianie gier, samo granie w multi - nie zauważyłem żadnych poważniejszych potknięć. W tym czasie 2 razy zrobiłem cold boota (myślałem, że coś da przy nie działającym Kinekcie) i raz na własne życzenie zrobiłem przywrócenie do ustawień fabrycznych - tak o, żeby sprawdzić jak to działa.

 

Co do Obserwowania (czyli tego dodawania) - wiele achievementów opiera się o "pobicie" wyniku znajomego - i wtedy właśnie wystarczy kogoś jednostronnie dodać do znajomych, aby wpadały.

Edytowane przez m0rph
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...