Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalałem konsolę ostatnio w środę i widocznie jeszcze nie było wtedy aktualizacji. Przy każdej nowej aktualizacji konsola informuje mnie tuż po włączeniu, więc nie muszę się bawić w żadne ręczne ustawianie ściągania łatek. 

 

Jedyne co mnie trochę drażni to fakt, że nie mogę odpalić gry w momencie pobierania do niej update. Na PS4 gry aktualizują się na bieżąco - nawet jeśli gry nie ma w napędzie a wystarczy, że dane instalacyjne są na HDD. 

Odnośnik do komentarza

Niczego nie ustawiałem w trybie instant on. Jeśli jest taka funkcja to chętnie skorzystam. Ostatnio chciałem trochę pomashować w KI to mi update wyskoczył do pobrania. 

 

 

Edit: Faktycznie, jest już nowy patch - musiałem wejść w Ustawienia i zaktualizować ręcznie. 

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wlaczasz tryb instant on i konsola sama aktualizuje wszystko gdy jest wylaczona. W dodatku odpala sie w ciagu kilku sekund.

 

A jak cos kupisz np. z pracy to jak wrocisz do domu to bedzie gra na dysky czekala.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Szkoda prądu, chyba że ktoś odpala Xone po kilka razy dziennie.

Popieram. Czasem nie odpalam konsoli tydzień czy dwa, a czasem jak teraz i 3 razy dziennie. Jakoś daję radę, że odpala się konsola z minutę. Zużycie prądu w instant-on jest chyba kilkanaście razy większe...
Odnośnik do komentarza

bez instant-on minutę. z instant-on z 15-20s po czym uruchamia się niezalogowany...poczeka z 5s, po czym się odświeży, zaloguje i znów zablokuje na jakies 1-5s. Tak więc jakiegoś super przyspieszenia nie ma. przydatne do aktualizacji/pobierania ale IMo za dużo prądu ciągnie w idle by to trzymać non stop na instant-on. Wyłączone chyba 20W ciągnie. No i hałasuje.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Różnica między instant-on a oszczędzaniem jest spora jeśli chodzi o szybkość uruchamiania. Sam korzystam z tej drugi opcji, choć jak wiem, że robię sobie krótką przerwę albo mam coś sciągnać nie korzystając jednocześnie z konsoli to leci wtedy instant-on. Wszystko spoko, tylko wkurzający jest fakt, że nie ma szybkiego wyboru pomiędzy tymi trybami jak na PS4 tylko trzeba latać po ustawieniach. No chyba, że ja o czymś nie wiem i taka opcja, szybkiego zmiany trybu istnieje?

Odnośnik do komentarza

Chciałem ostatnio kupić dysk zewnętrzny do X1 bo 500GB już mi nie starcza. Była promocja na WD 1TB My Passport Ultra 229 zł na xkom ale mi przeszła koło noss i pluję sobie w brodę. Teraz jakieś 40 zł drożej. Czy kupię coś dobrego 1TB w tej cenie czy czekać na podobną okazje2?

Odnośnik do komentarza

Sam mam WD My Passport Ultra, ale 2tb, dałem za niego 400zł. Służy mi dopiero od września zeszłego roku, ale nic złego się nie dzieje. Pomyśl nad dyskiem większym niż 1tb. Ja już połowę mojego zapełniłem. Jeżeli jednak niechcesz wydawać sporo więcej niz 200-250zł, to zakręć się za tym 1tb, o którym wspominasz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sam mam WD My Passport Ultra, ale 2tb, dałem za niego 400zł. Służy mi dopiero od września zeszłego roku, ale nic złego się nie dzieje. Pomyśl nad dyskiem większym niż 1tb. Ja już połowę mojego zapełniłem. Jeżeli jednak niechcesz wydawać sporo więcej niz 200-250zł, to zakręć się za tym 1tb, o którym wspominasz.

Dzięki. Właśnie chcę wydać ok 200 zł. Nie więcej a teraz te 350 GB które zostaje w konsoli mi nie wystarcza ale tylko trochę mi ciasno. Przypomnijcie mi czy można do konsoli przerzucić własne filmy i zdjęcia?
Odnośnik do komentarza

Chciałem ostatnio kupić dysk zewnętrzny do X1 bo 500GB już mi nie starcza. Była promocja na WD 1TB My Passport Ultra 229 zł na xkom ale mi przeszła koło noss i pluję sobie w brodę. Teraz jakieś 40 zł drożej. Czy kupię coś dobrego 1TB w tej cenie czy czekać na podobną okazje2?

 

Ja mam dysk A-Data jak w linku niżej. Kupiłem w promocji za 219 zł. Działa super, od siebie polecam.

http://www.euro.com.pl/archiwizacja-danych1/adata-dashdrive-hv620-1tb-usb-3-0.bhtml

Odnośnik do komentarza

Podobno ten

http://m.euro.com.pl/archiwizacja-danych1/seagate-expansion-portable-1tb-usb-3-0_1.bhtml

To to samo:

http://m.euro.com.pl/akcesoria-xbox-one/seagate-game-drive-for-xbox-stea2000403-2tb-2-5.bhtml

Poza rozmiarem oczywiście.

Czy lepszy ten WD? Obsypię plusami za szybką odpowiedź:)

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...