Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko związane z zakupem XONE - zastanawiam się nad tym co będzie lepszym wyborem - kupić 1TB wersję S w bundlu z pakietem gier czy gołą wersję 2TB? A jeżeli mówimy o opcji z grami to czy macie coś godnego polecenia? Bo interesująco wygląda oferta Muve z FIFA 17 i Forzą Horizon 3, ale jak ktoś ma coś lepszego na oku to będę zobowiązany ;)

 

EDIT: myślę jeszcze o ew. zakupie wersji ELITE, ale szczerze nie wiem czy jest to dobry pomysł, bo niewiele o niej wiem i tutaj też chętnie posłucham opinii

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Wersja 2TBjest edycja limitowana, prawie cały nakład sie sprzedał. Jest buz tylko to, co zostały gdzieś ostatnie sztuki. Nie planują wznawiać produkcji 2TB, jak sie wszystko rozejdzie to w sprzedaży będzie tylko 500i 1000GB. Ożywiacie takie jest stanowisko MS na te chwile. Nie ma pewności, ze za miesiąc nagle zmienia zdanie.

Akurat mam możliwość zakupu 2TB, tylko pytanie czy faktycznie jest sens zakupu konsoli z taki dyskiem, bo obecnie posiadam PS4 z dyskiem 500GB i faktycznie brakuje już na niej miejsca, a z drugiej strony za tą cenę można kupić wersję 1TB z dwiema grami oraz XBL na 6 m-c dlatego się zastanawiam czy gra jest warta świeczki

Odnośnik do komentarza

Panowie na dniach kończy mi się xbl, a mam parę zdrapek na 14 dni live. Można je ze sobą łączyć, czy to jednorazowa akcja z kodem?

 

Te 14 dniowe traile działają tylko na nowych kontach, które nie miały uprzednio Golda. Za ich pomocą nie dodasz czasu gry, tylko karty na miesiąc lub więcej. Wiem, bo sam próbowałem.

Odnośnik do komentarza

Ja się ledwo mieszczę na 1,5TB..gry zajmują po 40-80GB, co chwile sa dni grania za darmo, bety etc. Gow4 80GB, Deagon age 65GB, Halo 5 90GB, Battlefield 4premium 73GB...długo moznaby wymieniac

 

Ale po co to sciągać i trzymać?

Odnośnik do komentarza

Może po prostu wystarczy skupić się na jednej grze w danym czasie, ogrywać gry na bieżąco i usuwać? Mam 500GB i mam wolne połowę, z czego z tych zajętych najwięcej zajmuje Wiesław, którego scalakowałem i zapewne pójdzie uninstall jak wbiję 100%. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zależy kto jak gra. ja niedługo zapcham 1.5 Gb, ale gry leżą miesiącami i lubię mieć świadomość, że jak kiedyś przyjdzie mi do głowy odpalić coś starszego to nie będę musiał instalować, ale to każdy względem siebie ocenia.

 

Wydaje mi się, że 1 Gb spokojnie styknie tym bardziej, że ma jeszcze PS4. No i na początku to lepiej chyba mieć w tej samej cenie jeszcze jakieś gierki. Kolega może nie wie, ale do Xone można podłączyć jakikolwiek dysk zewnętrzny przez USB i na niego zgrywać gry. Konfiguracja trwa kilkanaście sekund.

Odnośnik do komentarza

Zależy kto jak gra. ja niedługo zapcham 1.5 Gb, ale gry leżą miesiącami i lubię mieć świadomość, że jak kiedyś przyjdzie mi do głowy odpalić coś starszego to nie będę musiał instalować, ale to każdy względem siebie ocenia.

 

Wydaje mi się, że 1 Gb spokojnie styknie tym bardziej, że ma jeszcze PS4. No i na początku to lepiej chyba mieć w tej samej cenie jeszcze jakieś gierki. Kolega może nie wie, ale do Xone można podłączyć jakikolwiek dysk zewnętrzny przez USB i na niego zgrywać gry. Konfiguracja trwa kilkanaście sekund.

Powiem szczerze, że nie wiedziałem o możliwości podpięcia dysków zewnętrznych - pytanie tylko jak jest z odczytem danych przy takim dysku i jak wyglądają np. loadingi?

 

A że sam jestem kolekcjonerem gier i lubię mieć coś na dysku bo a nuż mi się zachce zagrać i przeraża mnie wizja ponownego pobierania gry, to 500 GB jest już niestety zdecydowanie za małym dyskiem ;)

Ale faktycznie wybór 1TB z grami jest na ten moment najbardziej sensowny i opłacalny kasowo, teraz tylko pozostaje pytanie czy ładować się w S-kę czy szukać grubaska z jakimiś starszymi tytułami, bo od X360 mam spore zaległości w temacie konsoli ze stajni M$ ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie ma żadnych problemów z odczytem danych. Przez USB 3.0 loadingi są nawet szybsze niż na wewnętrznym dysku. Sam mam 1 Tb podpięty pod Xone, a na forumku to chyba większość ma dyski podpięte do konsoli MS.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...