Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanko dawno nie mialem zadne konsoli i postanowilem jutro kupic uzywanego xboxa one , z grami w wersji cyfrowej ,sprzedawca mi powiedzial ze usunie swoje konto z konsoli i tutaj pytanie wciaz bede mogl grac w te gry .czy musze od razu kupic gold live .? mam na mysli ze jak on usunie swoje dane z konsoli , konto microsoftu a ja zrobie nowe czy te gry 14 sztuk tam beda i czy bez przeszkod bede mogl w nie grac .


 

Odnośnik do komentarza

Updejty w Preview wychodzą nadal (ostatnio dwa w ciągu kilku dni), ale teraz na szczęście wydłużyli okres zanim jest wymuszone pobranie, więc u mnie spokojnie w Instant-On się wszystko robi.

 

 

Witam , mam pytanko dawno nie mialem zadne konsoli i postanowilem jutro kupic uzywanego xboxa one , z grami w wersji cyfrowej ,sprzedawca mi powiedzial ze usunie swoje konto z konsoli i tutaj pytanie wciaz bede mogl grac w te gry .czy musze od razu kupic gold live .? mam na mysli ze jak on usunie swoje dane z konsoli , konto microsoftu a ja zrobie nowe czy te gry 14 sztuk tam beda i czy bez przeszkod bede mogl w nie grac .
 

 

Jak ta konsola jest ustawiona na jego koncie jako domowa, to wszystkie gry, a nawet Gold (jeśli ma), będą działały na każdym innym koncie, które używa tej konsoli, nawet bez obecności jego Gamertaga. Jeśli jednak przepisze konsolę domową to wszystko stracisz.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

może już było ale nie znalazłem .

 

Mam mały problem na stronie ms wpisuje kod rabatowy te 45 zł przy kupnie nastepnej gry i mi cena się nie zmienia. nadal tak samo jak przed wpisaniem. Czy rabat mam zły czy zmienia sie cena dopiero na ostatniej stronie transakcji ?

Odnośnik do komentarza

swoją drogą zabawne . Kod mój nie działał nie mogli mi wygenerować nowego więc dali mi 45 zł na zakupy w store na konto . nie można tego wykorzystać do preorderu pudełkowego ale mogę kupić co chce w store cyfrowym. :D gry na razie nie kupiłem z preorderu ale 45 zł wykorzystam. Wspaniały sklep ciekawe czy sony też tak umie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...