Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz kupić nowego bo MS obniża ceny :> 

 

Polski oddział firmy Microsoft poinformował w przesłanej wiadomości prasowej o obniżce cen starego modelu konsoli Xbox One. Od teraz orientacyjne ceny detaliczne dla poszczególnych zestawów przedstawiają się następująco:

Xbox One 500GB (1099 zł)

Xbox One 500GB w kolorze białym (1099 zł)

Xbox One 500GB z grami EA SPORTS FIFA 15 i Forza Motorsport 5 (1099 zł)

Xbox One 500GB z grą EA SPORTS FIFA 15 (1099 zł)

Xbox One 500GB z grą Assassin’s Creed Unity (1099 zł)

Xbox One 500GB z grą Halo Master Chief Collection (1199 zł)

Xbox One 500GB w kolorze czarnym z grą Quantum Break (1199 zł)

Xbox One 500GB w kolorze białym z grą Quantum Break (1199 zł)

Xbox One 500GB z grą LEGO The Videogame (1199 zł)

Xbox One 500GB z grą EA SPORTS FIFA 16 (1199 zł)

Xbox One 500GB z sensorem Kinect (1599 zł)

Xbox One 500GB z sensorem Kinect i grą Wiedźmin 3 (1599 zł)

Xbox One 1TB z grą Halo 5 Guardians (1149 zł)

Xbox One 1TB z grą Forza Motorsport 6 (1199 zł)

Xbox One 1TB z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege (1299 zł)

Xbox One 1TB z grą Rise of the Tomb Raider (1399 zł)

Xbox One Elite 1TB (1399 zł)

Xbox One 1TB z grą Tom Clancy’s The Division (1399 zł)

Xbox One 1TB (1399 zł)

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=100195

Odnośnik do komentarza

Caly Internet przeszperalem i tak jak piszesz biore Xbox One Pro... znaczy sie Elite. Lipa tylko, ze na miejscu nie maja i musze czekac do jutra na dostawe. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode. Nie mam pojecia jak przyzwyczaje sie do dodatkowych przyciskow na padzie i czy wygodnie bedzie mi sie ich uzywalo ale lepiej miec niz nie miec. 

Odnośnik do komentarza

Panowie. Na dniach będę sprzedawał swoją konsolę Xbox One i będę jednak celował w model "S" - nie wytrzymałem ciśnienia, nic nie poradzę.  :dunno:

 

W tym miejscu mam do was jedno pytanie. Jak przygotować konsolę do sprzedaży? W sensie przywrócenia ustawień fabrycznych i usunięcie swojego konta z konsoli. Na chłopski rozum - przywracam ustawienia fabryczne i nie loguję się już na swoje konto = konsola gotowa do sprzedaży bo pusta. Kupuję "S" i loguję się na swoje konto = pobieram co trzeba i jest dokładnie tak jak było? Czy muszę robić coś więcej? 

No i rejestracje - na stronie Microsoft mam chyba zarejestrowaną swoją konsolę - to można później zmienić - no nie wiem, wyrejestrować ją i zarejestrować nową? Lubię kiedy wszystko gra i jest tak jak powinno być.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...