Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Już pomijając te łatwe GSy to ten wstęp jest zaje.bisty aż mi narobił ochoty na nowe NBA2K ostatnie gralem jakoś 3 lat temu i przez mnogość opcji ataku i sterowania przerażony odpusciłem ale wygląd, płynność, animacja graczy była na świetnym poziomie. Tutaj jest jeszcze lepiej , do tego ta otoczka fabularna całkiem znośnym poziomie no miód.

Odnośnik do komentarza

Już pomijając te łatwe GSy to ten wstęp jest zaje.bisty aż mi narobił ochoty na nowe NBA2K ostatnie gralem jakoś 3 lat temu i przez mnogość opcji ataku i sterowania przerażony odpusciłem ale wygląd, płynność, animacja graczy była na świetnym poziomie. Tutaj jest jeszcze lepiej , do tego ta otoczka fabularna całkiem znośnym poziomie no miód.

Trzeba bylo brac 2K16 z Plusa w zeszłym miesiacu, bo powiem szczerez roznic wiekszych nie widze, a nawet graficznie poki co Prelude jest chyba ciut gorsze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Hej cebulaki - wiecie, że jak zamawiacie w MS Store te preordery z kodami na -45 zł do następnego zamówienia, to po złożeniu pierwszego zamówienia i wykorzystania kodu na następne zamówienie, możecie anulować pierwsze zamówienie i dalej mieć drugą grę z aktywną zniżką i jeszcze np. kupić ponownie anulowaną grę ale tym razem ze zniżką za zakup drugiej? :P I jeszcze pewnie dostaniecie trzeci kod :P

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nadal działa to promo -45zł na następny zakup w ms?

 

Jakbyś ktoś szukał to w gazetce Media Expert Xbox One 1TB elite, oczywiście z kontrolerem custom elite i dodatkowo 3 miechy golda za 1399zł. Chyba dobra cena? :)

 

Widzę, że nie da się za pobraniem. Podpinając kartę, od razu sciaga kase z niej? Jesli tak, to w przypadku anulowania pierwszego zamówienia :cebula: po jakim czasie zwracają hajsiwo?

 

BTW. Może ma ktoś niepotrzebny kod na rabacik -45zł i chętnie użyczy go? :)

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...