Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

No i kupione - 1454 zł :D Obecna konsola znalazła nabywcę to wyjdzie mnie finalnie trochę więcej niż za samego pada Elite w sklepie :P Zrobiłem interes "życia" heh.

 

Na wszelki wypadek porobiłem screeny wszystkich etapów zamówienia jakby chcieli się wykręcić z tym drugim Elitem ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dobrze, że ja wczoraj tego pada Elite za 400 zł nie kupiłem  :obama:  Teraz będę miał dwa i nową konsolę gratis  :dynia:

 

 

Ja również zamówiłem, trudno  :) Spróbuję sprzedać za 1200zł Elitke z padem, 1 padzik sobie zostawie  :)

 
Ja sobie zostawiam zarówno konsolę jak i oba pady, biorąc pod uwagę, że będę jeszcze przynajmniej kompatybilne ze Scorpio, to mam problem padów rozwiązany na lata, pewnie nawet jednego nie dojadę przez najbliższe 5 lat z uwagi na te metalowe części. Ewentualnie jednego odsprzedam za 400 zł i będę miał nową konsolę z Elite za 450 zł  :P
Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja ponawiam pytanie, po co wam te pady Elite? :P Co one auto aima w girsach dają, czy co? Że można sobie krzyżak czy gałeczkę wymienić to ok, ale żeby aż tak przepłacać? Nie kapuję :P

 

- wymienne analogi o różnej wysokości, czyli zmiennym zakresie ruchu,

- wymienny krzyżak,

- części eksploatacyjne, czyt. analogi są ze stali nierdzewnej, czyli nie ścierają się tak jak plastikowe,

- na Elite można załadować dwa profile ustawień pada i można je zmieniać jednym przyciskiem w locie nawet w tej samej grze,

- pod spodem można podłączyć 4 łopatki ze stali nierdzewnej i je dowolnie zaprogramować, czyli uzyskujesz 4 dodatkowe przyciski, np. możesz tam ustawić funkcje przycisku A i grając w takie Girsy możesz biec nie odrywając kciuka od prawego analoga - to tylko jeden z banalnych przykładów, możliwości jest od zatrzęsienia, np. zmiany biegów w Forza gdy grasz na manualu,

- na spustach można fizycznie ograniczyć "skok" - grasz w racera i używasz gazu, to lepiej mieć pełny zakres ruchu, ale jak grasz w fps'a i spustem strzelasz, to lepiej jak szybciej reaguje, a nie musisz wykonać cały zakres ruchu.

 

To tak z pamięci ;)

 

Jak zwykłe pady kosztują 250 zł, to jak niektórzy tutaj dawali wczoraj 400 zł za Elite to już jest świetny deal, a jak wzięło się ofertę dzisiejszą, to już w ogóle masakra - jakbym jeszcze jednego Elita sprzedał to by mi wyszła Konsola + pad za 450 zł tyle to kosztują niektóre gry z season passem :P

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze, że ja wczoraj tego pada Elite za 400 zł nie kupiłem :obama: Teraz będę miał dwa i nową konsolę gratis :dynia:

 

 

 

Ja również zamówiłem, trudno :) Spróbuję sprzedać za 1200zł Elitke z padem, 1 padzik sobie zostawie :)

Ja sobie zostawiam zarówno konsolę jak i oba pady, biorąc pod uwagę, że będę jeszcze przynajmniej kompatybilne ze Scorpio, to mam problem padów rozwiązany na lata, pewnie nawet jednego nie dojadę przez najbliższe 5 lat z uwagi na te metalowe części. Ewentualnie jednego odsprzedam za 400 zł i będę miał nową konsolę z Elite za 450 zł :P

W sumie sam juz nie wiem. Moze zostawilbym sobie te Elite. Ile moglbym dostac za niespelna miesieczna Xbox One S 1TB? Caly zestaw...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No jak dopiero co kupiłeś, to raczej mało teraz opłaca się sprzedawać - nowy sprzęt po zakupie traci najwięcej. Dla mnie osobiście wymiana fata na S to trochę chybiony pomysł, chyba że nie miałeś wcześniej Xone albo ktoś faktycznie potrzebuje tego miejsca na komodzie i chce postawić w pionie :P. IMHO jak wymieniać to na Elite, bo korzyści z S są na chwilę obecną małe-średnie. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie mialem xone, fata sprzedalem ok 1,5 roku temu, potem mialem tylko ps4, sony poszlo do zyda i wzialek juz ske. Z 1200 za 1gb ski dostane? :< jak nie to za duzo strace w sumie.

 

Wątpię byś tyle dostał skoro nówka w bundlach z nowymi grami wychodziła (sama konsola) za ok. 1000 zł. Chociaż ja mówię z perspektywy osoby, która jako tako orientuje się w cenach, może na allegro czy olx za tyle by poszło.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale rockstar na swoim profilu Facebook zrobił się czerwony, logo + zdjęcie w tle... Red Dead?? 8)

 

 

Eh dopiero dziś obczailem, że pad Elite był w takiej dobrej cenie... może na "black friday" albo na święta znowu będzie okazja kupić po taniości.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez prz3mus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...