Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Spoko, tak jak mówiłem - to żadna korzyść ani dla niego (bo i tak by w moje gierki nie grał (zresztą prawie nigdy nie kupuję cyfrowo na X1) ani dla mnie (bo poza goldem na nieswoim koncie nie miałbym nic dodatkowego) ;) Ale dzięki za info, za długo siedzę w Nintendo i takie rzeczy są dla mnie obce ;D

 

Ale ten Gold by działał tak jakby był na Twoim koncie (tyle że ze zniżek byś nie mógł korzystać na swoim profilu albo i tak, tak głęboko jeszcze tego nie analizowałem ;):)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Spoko, tak jak mówiłem - to żadna korzyść ani dla niego (bo i tak by w moje gierki nie grał (zresztą prawie nigdy nie kupuję cyfrowo na X1) ani dla mnie (bo poza goldem na nieswoim koncie nie miałbym nic dodatkowego) ;) Ale dzięki za info, za długo siedzę w Nintendo i takie rzeczy są dla mnie obce ;D

 

Ale ten Gold by działał tak jakby był na Twoim koncie (tyle że ze zniżek byś nie mógł korzystać na swoim profilu albo i tak, tak głęboko jeszcze tego nie analizowałem ;):)

 

 

No tak ale nie miałby tych gierek w swojej historii. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

don eaa sharuje sie tak samo, z wyjątkiem triali 10 godzinnych, te sa przypisane do konta ea Access.

 

Dzięki za potwierdzenie. Jakoś styczeń/luty będziemy chcieli z kumplem się zrzucić na roczny abonament. On głównie dla gier sportowych, a ja chętnie obadam za 40 zł na rok Unravel, Catalyst, Garden Warfare'y i pewnie TF2 w tym czasie wpadnie do usługi ;) 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem. Na Xone sprzedało się chyba z 1/8 tego o jedynki, a na Xone+PS4 ~1/4 tego co jedynka na samym Xone, więc za pół roku może być bardzo kiepsko z Respawn, tym bardziej, że obiecali brak płatnych DLC.

 

Respawn już dawno temu powiedziało, że Titanfall 2 nie będzie częścią EA Access. Może ta decyzja zostanie zmieniona, ale póki co za bardzo bym na to nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No ja wiem, że było mówione przed premierą, ale na dzień dzisiejszy wyniki TF2 na rynku są miażdżące dla Respawn - najprawdopodobniej (szacując po wynikach z UK) jedynka na samym Xone sprzedawała się ze 3x lepiej niż dwójka na Xone + PS4, więc finansowo jest mega wtopa.

Odnośnik do komentarza

Czy moge zaplacic kasa z doladowania za zmiane gamertaga? Probowalem dzisiaj go zmienic i poprosilo mnie o dodanie karty, ale nie chcialo jej zaakceptowac, poniewaz kod pocztowy nie zgadzal sie z regionem (sa dostepne tylko stany z US i 3 inne opcje). Dodalem karte z poziomu konta microsoftu, ale ta karta nie jest widoczna, gdy probuje zmienic gamertag - jest tylko opcja zeby dodac karte. Wszystkie czynnosci wykonywalem z poziomu przegladarki, nie konsoli. Wolalbym nie wykupowac niepotrzebnie doladowania, jezeli nie bedzie pozniej innej opcji platnosci przy zmianie gamertaga niz karta.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

For console versions of the game you'll need to redeem the code in the box and download it from the Dragon Age website.


  1. Redeem your Deluxe game code (printed on the insert in the box) from your Deluxe Edition on your console.
  2. Start the Dragon Age: Inquisition game.
  3. Login in with your Origin account within the game.
  4. At this point, authorization to download the soundtrack will be granted to your EA Account.
  5. Head to the Dragon Age website and click on the Download Soundtrack link, under Media.
  6. If you're not already logged in, log in to Origin using the button at the bottom of the page (with the same Origin credentials that you used in the game).
  7. The page will refresh and you'll be given a link to download the soundtrack
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...