Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję podpiąć słuchawki stereo pod pada, żeby baba nie narzekała, że głośno gram. Mam niestety 2 stare pady, więc rozważam dwie opcje: 

 

1. Kupić pada z jackiem 3,5 i pogonić jednego starego- tu rozważam używkę, lecz nie w wersji s. Czy może jednak warto dopłacić 100 zł i wziąć nówkę od xbox one s? Swoją drogą, one dalej na baterie, nie? :(

2. Adapter do starego pada, około 60-70 zł na allegro chodzą. Warte to zachodu? Chodzi mi o to czy dźwięk jest sensowny i czy nie wpływa na samą wygodę gry, bo jednak ustrojstwo dość dużo miejsca pod padem zabiera. 

 

I clue- czy będzie to działać jak na ps4 po podpięciu słuchawek, tzn wyciszam telewizor i cały dźwięk danej gry idzie mi na słuchawki podpięte pod pada?

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza

ja mam adapter, dźwięk ok

 

plusikiem jest to że z poziomu adaptera masz regulację dźwięku z gry i grupy (ciszej - głośniej) więc nie ma je.ba.nia się po opcjach żeby coś ustawić

 

adapter jest wygodny, nie przeszkadza

 

@edit:

 

jak bym miał wybór - pad z wyjściem czy adapter to kupił bym adapter

Edytowane przez maciekww28
Odnośnik do komentarza

Ja korzystałem z adaptera - regulacja głośności jest wtedy na padzie- bardzo wygodne

 

Teraz w padzie elite mam gniazdo jack -w mini dashu od razu pokazuje się regulacja głośności - tez całkiem okej

 

Problem może być tylko ze słuchawkami od iPhone- żeby nie słyszeć pisku trzeba wyciszyć mikrofon

 

Btw.

Tak, całe audio będziesz słyszał podpinając się bezpośrednio do pada

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

Second, a rozważałeś trzecią opcję i słuchawki z dekoderem pod złącze optyczne?

 

Nie wiedziałem, że jest trzecia opcja. :) Nie mam pojęcia jak by to miało wyglądać, ale jeśli łączy się to z kablem od słuchawek idącym przez pół pokoju od dekodera do mnie, to niestety odpada.

 

Second, jak znajdziesz za ok. 400 zł, to bym brał pada Elite. Serio, gaming już nigdy nie będzie taki sam ;)

 

Propozycja dobra, ale 400 zł za podłączenie słuchawek do pada, to trochę dużo ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...