Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wkurzyłem się na xboxa. Uruchomiłem instalacje gry ze ściąganiem patcha i przełączyłem na film. Po 1,5 h przełączam na konsole a tam instalacja zatrzymała się na 75 % jakiś błąd. Teraz czekam aż dociagnie łatkę do gry 9 gb. Pamiętacie te czasy patchy 60 mb do gry? Ja już powoli zapominam....

 

P.s. te kluby to fajna sprawa. Można się ustawiać na granie w jakieś gry. Bardzo podobne do społeczności na ps4. Jest jakiś oficajlny klub forumowy poza tym huma czy to ten oficjalny?

Odnośnik do komentarza

Jaki tam oficjalny XD

Któregoś razu sam szukałem forumowego klubu, a że nie było, to założyłem i rozesłałem zaproszenia, ale wtedy chyba jeszcze tylko ludzie w preview mieli dostęp do klubów. 

Zresztą te kluby ani razu do niczego mi się nie przydały... są bo są. Nie wiem, może komuś to pomaga znaleźć ludzi do grania, poza tym nie widzę zastosowania.

Odnośnik do komentarza

Jaki tam oficjalny XD

Któregoś razu sam szukałem forumowego klubu, a że nie było, to założyłem i rozesłałem zaproszenia, ale wtedy chyba jeszcze tylko ludzie w preview mieli dostęp do klubów. 

Zresztą te kluby ani razu do niczego mi się nie przydały... są bo są. Nie wiem, może komuś to pomaga znaleźć ludzi do grania, poza tym nie widzę zastosowania.

 

Ostatnio mnie jeden gosc namierzyl bo nie mial z kim w BF1 pograc, wiec sie przydaja.

Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem ze znajomymi online. Myślałem, że to przez wczorajsze problemy z live, ale dziś na stronie statusu niby już wszystko ok. 

Mianowicie na xone od wczoraj rana tak jakby się zfreezowali znajomi, ciągle mam ich 59 i cały czas pokazuje, że robią jedną i tą samą czynność. Jak wchodzę w wiadomości to z tymi co pisałem pokazuje niby dobrze kto jest online (sprawdzane z kędziorem, którego na liście nie było obline, w wiadomościach już był). Na aplikacji mobilnej pokazuje mi ciągle 0 znajomych online, a na aplikacji xbox na laptopie pokazuje mi tylko, że 2 klubach ktoś jest. Miał ktoś podobnie? Jakieś pomysły jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza

Nie, ale nie wyobrażam sobie gry w BF1 bez klawiatury i myszy. Przyjdzie 22-23 to sprawdzę.

 

No to sobie wyobraź albo kup kompa bo nie da się grać na takim kombie w gry na konsolach (z pewnymi wyjątkami). Zresztą po ch,uj chcesz grać na myszce na konsoli? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...