Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Witam

 

Przy próbie dodania do listy pobieranych udostępnionego niedawno lost odyssey,zaraz po " zobacz cenę" i "dalej" wyświetla się komunikat , iż "ten kanał zakupu wymaga posiadania konta rozliczeniowego,dodaj ważny dokument..." następnie do wyboru jest tylko "anuluj" karta dodana tak więc o co chodzi ? Przy tworzeniu nowego konta a jest to pierwsze konto nie powinno być 30 dniowego okresu próbnego golda ? Nigdzie nie mam tego do wyboru , jest tylko możliwość zakupu .

Odnośnik do komentarza

No ten 30 dniowy Gold to chyba się skończył dawno temu. Odkąd odświeżyli wygląd strony internetowej, opcję 30dni triala gdzieś wcięło. Ewentualnie wykorzystałeś wcześnie kod np na 2 tygodnie i to jest powodem braku możliwości wykorzystania darmowej opcji na 30 dni.

Poza tym, ten LO chyba nie wymagał Golda do pobrania?

Odnośnik do komentarza

Tak więc będę myśleć nad LO w ostateczności support Microsoft musi to wyjaśnić, co do golda to gdzieś mi mignęło , że problem jest w adresie. bo musi być USA i support Microsoft w zawiązku z niemożnością aktywowania próbnego golda  wysyła kody na 1-mc ale ile w tym prawdy nie wiem .

Edytowane przez TidesX
Odnośnik do komentarza

 

Powiedzcie mi jeszcze gdzie znajde jakies download list poprzedniego użytkownika żeby posciagac jego gry? 

Jak nie zmienił domowej konsoli, to jego gry masz z automatu u siebie w gotowych do instalacji (Moje gry i aplikacje).

 

Demo DR3 możesz znaleźć w amerykańskim Sklepie - https://www.microsoft.com/en-us/store/game-demos/games/xbox

 

A jak mogę usunąć konsolę z systemu serwisu? Obecnie jest przypisana do mojego konta, i jedyne miejsce gdzie widzę konsolę, czyli:

 

https://account.microsoft.com/devices

 

Pokazuje mi coś takiego:

 

1ZCSOOV.png?1

 

Gry chcę zostawić nowemu właścicielowi, ale z serwisu chciałbym ją wywalić, żeby mógł ją na siebie zarejestrować. Jeśli kliknę Remove Xbox, konsola zostanie również usunięta jako Home Console?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...