Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

48 godzinne nie dają golda :teehee: i tylko opcja miesieczna całość a nie 4 kody po tydzień bo też takie sprzedają na allegro zmieniają ci status na gold i wtedy możesz pobrać gierki, Wiedzmin w pudełku chodzi po 30zł więc to żaden deal 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich i mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale.

 

Jestem z wami od kilku lat ale dopiero teraz stwierdziłęm, że założe konto na forum i poproszę o radę. Jestem na etapie zakupu PS4 albo Xbox One. Z racji tego, że nie śmierdzę specjalnie extra groszem muszę wybrać jedną platformę. Proszę osoby, które posiadają Xbox One i Ps4 o jedną informację - jak bardzo widoczne są różnice na niekorzyść grafiki na xbox one. Tylko szczerze - nie będę płakał czy jest 900p czy 1080 - chodzi mi o sam fakt jakośći obrazu, sprawności działania interfejsu, ceny gier itp.

PS. miałem wcześniej ps3 i xbox 360. Obie konsole były znakomite. Posiadam 40 calową Sony Bravie FullHD 3D.

Edytowane przez qidin
Odnośnik do komentarza

Przy 40" siedzax te 2m od tv nie zobaczysz zadnej roznicy miedzy xbone a ps4.

Gry cyfrowe sa tansze na xboksie, z pudelkami roznie.

Gold na rok jest sporo tanszy od playstation plus.

Na xboksie masz wiecej aplikacji, na ps4 szybciej gry sie instaluja.

Xboks chodzi bardzo cicho i sie nie grzeje, za to jest naprawde duzy.

 

Ogolem wybierz konsole, na ktorej eksy Cie bardziej interesuja, reszta jest malo istotna.

Odnośnik do komentarza

Ja mam obie konsole i powiem ci,ze roznic takich sporych moim zdaniem nie ma,ciezko zauwazyc roznice miedzy 900 p a 1080p(przynajmniej ja tak mialem).

Jesli chodzi o sam interfesj Sony zrobilo 3 kroki w przod a ms 3 w tyl.Xbox one to zamula straszna,ta konsola nawet zeby wejsc w profil goscia musi odczekac 3 sekundy na ps4 masz wszytsko odrazu praktycznie.

Niektore multiplatformy chodza naprawde chuyowo i mam na mysli gry od Konami,gdzie Sonka odpala je w full HD a xbox sie dlawi przy 720p.

Wtedy taka roznice bardzo widac.

 

Wybierz konsole gdzie bardziej ci pasuja exy i ludzie do grania.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. Gram w odległości około 2 m. Miałem przez kilka godzin PS4 i obraz był niesamowity (infamous). Nigdy natomiast nie widziałem xbox one w akcji. Po prostu jeśli kupię teraz xbox one to przez najbliższe 2 lata nie kupię PS4 i vice versa. Sorry za męczenie buły. Po prostu zatrzymałem się na wcześniejszej generacji i nie mogę znaleźć magnesu, który by mnie ukierunkował na jedną czy drugą konsolę z nowej generacji. 

 

Dlatego mam jedno pytanie i chyba ostatnie w tym temacie - czy dla FORZY 5 i FORZY Horizon 2 warto kupić xbox one?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. Gram w odległości około 2 m. Miałem przez kilka godzin PS4 i obraz był niesamowity (infamous). Nigdy natomiast nie widziałem xbox one w akcji. Po prostu jeśli kupię teraz xbox one to przez najbliższe 2 lata nie kupię PS4 i vice versa. Sorry za męczenie buły. Po prostu zatrzymałem się na wcześniejszej generacji i nie mogę znaleźć magnesu, który by mnie ukierunkował na jedną czy drugą konsolę z nowej generacji. 

 

Dlatego mam jedno pytanie i chyba ostatnie w tym temacie - czy dla FORZY 5 i FORZY Horizon 2 warto kupić xbox one?

Jeśli lubisz ścigałki to jak najbardziej tak ;)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dzięki za info. Gram w odległości około 2 m. Miałem przez kilka godzin PS4 i obraz był niesamowity (infamous). Nigdy natomiast nie widziałem xbox one w akcji. Po prostu jeśli kupię teraz xbox one to przez najbliższe 2 lata nie kupię PS4 i vice versa. Sorry za męczenie buły. Po prostu zatrzymałem się na wcześniejszej generacji i nie mogę znaleźć magnesu, który by mnie ukierunkował na jedną czy drugą konsolę z nowej generacji. 

 

Dlatego mam jedno pytanie i chyba ostatnie w tym temacie - czy dla FORZY 5 i FORZY Horizon 2 warto kupić xbox one?

 

Pewnie, że tak :)

Mam obydwie konsole i wolę klocka, grafikę ciężko określić bo kto kupuję tą samą grę na dwie konsole? :) MS coś tam uwalnia moce do tego DX12 i niedługo pewnie siły się wyrównają jeżeli chodzi o grafę. No i dla mnie ważna rzecz, jak nie grasz w słuchawkach to XOne jest cichutki w porównaniu do PS4.

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie(o ile tutaj takowe są) mam do Was pytanie,od miesiąca może trochę mniej jestem użytkownikiem Xbox One, nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tą platformą, jestem użytkownikiem plejtejszyn praktycznie od małego(zaraz spłynie na mnie masa hejtów) ale nie o tym chciałem pisać.

Na konkurencyjnej platformie czytać plejteszyn zdobywa się trofea co może sprawiać dużo frajdy(lub przysparzać siwych włosów) i jest to na pewno jakaś wartość dodana do każdej gry która wydawana jest na konsole, brakuje tego przynajmniej moim zdaniem systemu trofeów z konsol na komputerach ale znów trochę odbiegłem od tematu  więc wracamy szybko. W Xbox One zauważyłem zamiast trofeów platynowych, srebrnych etc  g z wartością liczbową? Nigdzie nie potrafię wyczytać co to oznacza dana liczba przy G.

G to taki opowiednik trofeów z plejtejszyn ?Nie można tych g zamieniać np na abonament gold na xone?

 

Poratujecie laika linkiem do najlepszej listy achievementow  gier na Xbox One? Najlepiej polskiej ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.trueachievements.com/lub http://www.xboxachievements.com/ ale true lepsze bo mozesz sobie konto zlinkowac 

 

im trudniejszy aczik tym więcej G ma zazwyczaj im wiecej ogólnie masz gamerscore (czyli sumy G) tym jesteś większy e-madafaka i penis ci rosnie, a na PC są acziwmenty przecież na steamie no i nie można tego wymieniać na nic w sumie a przynajmniej w polsce

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...