Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy! Zakupiłem następujący dysk zewnętrzny do mojej konsoli: WD Elements Portable 1.5TB USB 3.0. Podłączyłem go, sformatowałem - wszystko przebiegło sprawnie i przyjemnie. Zwróciłem jednak uwagę na ciągle migającą diodę dysku - w pierwszej kolejności zainteresował się nią mój kot i mogło być już po dysku - mniejsza o to. Pomyślałem sobie - zakleję diodę szkotem, nie będzie problemu. Po kilkunastu minutach wyłączyłem konsolę i tutaj przechodzę do meritum problemu - pomimo tego, że konsola jest wyłączona dioda w moim dysku w dalszym ciągu miga!

 

Pytanie do posiadaczy dysków zewnętrznych - czy wy macie podobny problem? Czy przed każdym włączeniem konsoli wpinacie dysk zewnętrzny a po każdym wyłączeniu konsoli go wypinacie? A może macie cały czas wpięty i dioda miga przez całą dobę, każdego dnia? Wyłączacie konsolę z zasilania?

 

Gdybym zakleił diodę wspomnianym szkotem i nie wypinał dysku z konsoli to dysk szybciej padnie? Będzie w końcu cały czas w trybie czuwania, będzie włączony. Przeżyłbym migającą diodę w trakcie pracy konsoli ale migająca dioda po wyłączeniu konsoli to dla mnie żenada.

Mam dokładnie ten sam dysk co Ty. Wydaje mi się, że dioda miga tylko wówczas, gdy coś się ściąga lub w tle aktualizuje na instant on. Normalnie to niebieska dioda pali się jednostajnie cały czas niezależnie od tego czy konsola jest włączona czy nie. Jestem teraz z dala od domu. Jak wrócę w niedzielę sprawdzę to dokładnie i dam znać. Aha, oczywiście dioda miga w trakcie grania jak pobierane są z dysku dane. Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzone info prze MS. Dirt 3 do pobrania dopiero od startu BC dla zwyklych uzytkownikow jak i preview.

Ponadto maja problemy z dodaniem gier z 360 do marketplace jedynego.

 

http://www.dualshockers.com/2015/11/01/xbox-360-games-with-gold-will-appear-on-xbox-one-at-nxoe-launch-complications-for-marketplace/

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...