Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powinno być problemów. w preview masz buildy testowe z włączonym debuggerem w tle, zbierającym crash reporty i inne bajery. Zresztą update wychodzą co 2 dni... a jest jeszcze masa rzeczy do zrobienia patrząc na forum preview. Pewnie jak z windows10. Wyjdzie 12 listopada i zapowiedzą "xbox redstone/threeshold update Q1 2016".

Odnośnik do komentarza

CO wy macie z tą grafiką. Moją jedną z pierwszych gier na xbox one, które odpaliłem było Assassin's Creed: Black Flag. Szczena mi opadła jak zobaczyłem tą grafikę. Potem był wiedźmin 3 i znów... ta trawa! Speedtree <3. Potem w World of Tanks to samo. I Dragon Age: Inquisition..tutaj się zawiodłem. wygląda tak sobie, przynajmniej pierwsze godziny gry. W internecie się zachwycają jaka to suepr gra, że to benchamrk graficzny a nie rpg etc etc... Jakoś tego nie poczułem. Może przez to ,że Wiedźmina odpaliłem niedawno. Fallout na skrinach prezentuje się dobrze (poza jednym :P), więc nie widze powodu do zmartwień. Może ja po prostu jestem inny i jakoś nie jestem wrażliwy na poligony czy coś. Wciąż cisnę w Fajnale z snesa/gba i FFX/XII z ps2 i FF XIII z x360. Za to sporo osób wychwalało grafikę w demie FF XV...ja natomiast jestem zdegustowany tym ,co w tym demei zobaczyłem... ząbki wszędzie...tam jest jakiś antyaliasing? trawa beznadziejna( gdzie mój speedtree:P) i ogólnie tak jakoś biednie...

Odnośnik do komentarza

Koledzy, jak dlugo ladujecie swoje aku, ja mam eneloopy 1900mAh i laduje je ok 12 godz i nigdy jeszcze nie pokazalo mi w konsoli, ze są naładowane na maxa. Mam ładowarke energizer za 35 zł

 

Bo akumulatory mają niższe napięcie niż baterie. Eneloop ma 1,2 V a bateria alkaiczna ma 1,5 V. Niższe napięcie, więc i czujnik pokazuje że nie są naładowane do pełna. Co oczywiście nie ma żadnego wpływu na działanie kontrolera.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...