Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

No overscan niestety. Mam nadzieję, że naprawią, jak nie to sprzedaję xbone i kupuję ps4.

Sprzedaj lepiej TV i kup Full HD.

 

BTW mój jest z 2008 32'. Niektórzy pisali, że po co 1080p. I tak konsole nie obsługujo i na 32' nie widać różnicy. I co teras? :reggie:

 

Ja mam Sony Bravie 46 cali z 2007 full hd ale mnie wtedy kosztowała :D No ale skubana cały czas działa przeżyła ze mną tamtą i jak na razie tą generacje :)

Odnośnik do komentarza

Jak juz jestesmy w temacie jedynego i TV. Mozna ustawic konsole tak, aby przy wlanczaniu uruchamiala takze tv? Jesli tak to jak to zrobic?

 

Kinect albo taniej kabelek z Irda, np taki http://allegro.pl/kabel-irda-jack-1-5-m-podczerwien-okazja-fv-gw-i5732311471.html wpinasz do konsoli i ustawiasz sobie co ma się włączać i wyłączać razem z konsolą. Ja kupiłem trochę droższy bo Samsunga ale nie mogę nigdzie teraz znaleźć aukcji z nim.

Edytowane przez subek
Odnośnik do komentarza

To może po sygnale z HDMI ustawił? Ale to już chyba od TV zależy, a nie konsoli. Mam takie coś w tunerze od kina domowego, że jak włączę czy wyłączę TV to leci jakiś sygnał po HDMI i tuner tez się włącza i wyłącza.

 

Co do Instant mode to nie mam pojęcia bo moja jest od zawsze w instant mode.

Odnośnik do komentarza

Mam do was takie pytanie w sprawie zgromadzonych środków na koncie Microsoft. Zostało mi kilkanaście złotych ze zdrapek. Od pewnego czasu na bieżąco kupuję za pośrednictwem konta PayPal - dobijam sobie dokładnie tyle ile potrzebuję na dany zakup w sklepie Microsoft. Nurtuje mnie jednak pytanie czy da się jakoś przenieść te pozostałe środki ze zdrapek żeby je wyczyścić do zera? Albo dobić sobie za pośrednictwem PayPal daną kwotę brakującą do pożądanego zakupu i wyczyszczenie na 0 złotych i 0 groszy tego konta ze zdrapek?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...