Jump to content

Sign in to follow this  
Kalel

The Flash - 2014 - The CW

Recommended Posts

Ja tam nie wiem. Nie oglądałem tego z wycieku.

Jeszcze dwa słowa. Muza robi klimat jak i efekty. Wraca powoli mi hype na seriale z DC (Gotham mocno ostudziło mi głowę).

jaki friendzone od razu w pierwszym odcinku xDDDDDDDD

Flash pokonał w ilości widzów Agents of SHIELDS wynikiem 4,5 mln. do 4,4 mln. Warto dodać że Flash leci na stacji niepublicznej.

Ja czytałem wypowiedź twórcy Flesza, że w finalnym pilocie jest 3 minuty materiału więcej.

chyba końcową scenę z reverse flashem dodali. w ogóle to GRODD CONFIRMED (!!!). tak prezentuje się serialowy captain cold:

3d485240-4f08-11e4-89e5-5fc98f611d1c_cw-

Flash pokonał w ilości widzów Agents of SHIELDS wynikiem 4,5 mln. do 4,4 mln. Warto dodać że Flash leci na stacji niepublicznej.

jest to też najlepiej oceniana premiera CW od pięciu lat. ogólnie to podobało mi się, ale bez szału.

SZIEEEEET BOJ, TAM WYŻEJ TO MUJ 10 TYSIĘCZNY POST, IT HAS TO MEAN SOMETHING IMPORTANT!!!111

Teka poczekasz sobie jeszcze na Mirror Mastera. Na razie dołącza Pied Piper w którego wcieli się Andy Mientus (no ciekawe ma nazwisko)

Flash-TV-Show-Pied-Piper-Actor.jpg

Plus są zdjęcia kuzyna Arrowa (który jest rzekomo zmarłym narzeczonym Killer Frost)

The-Flash-Ronnie-Raymond-Caitlin-Snow-62

Co ciekawe w wypadku nie połączył się z afroamerykaninem. Dr Martina Steina zagra Victor Garber (serial "Alias").

EDIT: są jeszcze foty Dr Zooma w kostiumie jak kopie dupsko Flash'owi

Edited by Farmer.
  • Upvote 1

Odcinek trzyma poziom poprzedniego. Jest świetnie. Efekty zarąbiste jak na serial (i pierwszy sezon). Wprawdzie było trochę ckliwych momentów ale wkurzona Killer Frost odwraca skutecznie uwagę  :wub:

No i naszło mnie na teorie spiskowe nt dr Wellsa. A co gdyby 

postać detektywa Thawne'a była zmyłką? Co jeśli Eddie nie jest Zoomem tylko jego krewnym z teraźniejszości (pradziadek czy coś)? Co jeśli to Wells jest Reverse Flash'em? Przez przypadek ingerował w przeszłość sprawiając, że Flash nigdy nie powstał? A bez Flasha nie powstanie jego nemesis.Więc stara się odbudować legendę by on sam mógł egzystować w Speed Force. Po tym odcinku już wiemy, że nie jest żadnym bohaterem i ma spore plany względem Szkarłatnego Speedstera

Odcinek trzyma poziom poprzedniego. Jest świetnie. Efekty zarąbiste jak na serial (i pierwszy sezon). Wprawdzie było trochę ckliwych momentów ale wkurzona Killer Frost odwraca skutecznie uwagę  :wub:

No i naszło mnie na teorie spiskowe nt dr Wellsa. A co gdyby 

postać detektywa Thawne'a była zmyłką? Co jeśli Eddie nie jest Zoomem tylko jego krewnym z teraźniejszości (pradziadek czy coś)? Co jeśli to Wells jest Reverse Flash'em? Przez przypadek ingerował w przeszłość sprawiając, że Flash nigdy nie powstał? A bez Flasha nie powstanie jego nemesis.Więc stara się odbudować legendę by on sam mógł egzystować w Speed Force. Po tym odcinku już wiemy, że nie jest żadnym bohaterem i ma spore plany względem Szkarłatnego Speedstera

Możliwe, ale jak narazie to wygląda na gościa, który

ma dostęp do technologii pokazującej przyszłość i na jej podstawie chce chronić Flasha i jego sekret.

To, że kogoś okazjonalnie zasztyletuje czy fejkuje paraliż, nie czyni z niego jeszcze Reverse Flasha

No niby nie ale fajny twist by z tego wyszedł. Plus pasuje do rysu psychologicznego. Zresztą to drugi odcinek więc to takie przemyślenia na gorąco.

Cieszy mnie natomiast klasyczny Captain Cold. Może dostać fajny background story ale mam nadzieję, że w przyszłości dołączy do grona meta-ludzi.

ciekawe czy team-up braci skołfildów już w następnym odcinków czy później.

Proszę o informację, kiedy sezon się zakończy. Bo oglądanie "w części" mnie nie interesuje.

Świetny Cold. Cieszy mnie, że są wierni papierowemu Flash'owi i okazjonalnie wrzucają niby nic nie znaczące elementy z komiksów jak specjalna bieżnia czy teraz motyw z "przyśpieszaniem" myślenia poprzez metodyczne wprowadzanie umysłu Barry'ego do speed force.