Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie im to wyszło. Ciekawie zaznaczyli różnice pomiędzy dwoma serialami (rozmowa pomagierów w barze), nie było zbyt wiele momentów do zgrzytania zębami, w Arrow nie było Wellsa więc już duży plus ;] Trochę mnie wkurza duo Eddie+Iris, oby mieli na nich jakiś pomysł. No i Boomerang na duży plus. Więcej tego typu gościnnych występów. Za tydzień Reverse. Nie wiadomo kiedy kolejny odcinek, oby nie za miesiąc :/

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem! A i tak zaskoczony. Cały odcinek tak się budował, że myślałem już, że to

Eddie jest Reverse Flashem, a uraz do Barry'ego ma o Iris. Cociaż Eddie to wygląda na głąba jeśli chodzi o nauki ścisłe więc na co mu byłby potrzebny ten prototyp. Aż tu Wells wyskakuje z Merry Chrismas  :woot: Pozostaje jeszcze kwestia czemu Reverse uratował Eddie'ego przed kulką? Sądzę, że Wells ma głębszy plan. W swoim rozumowaniu stworzył Flasha więc bardzo możliwe, że w oparciu o wiedzę z przyszłości stworzył Reverse Flasha i coś mi się wydaje, że prędzej czy później tak pokieruje Thawne'em, że ten stanie się prawilijnym i jedynym The Man in the Yellow Suit

 

Świetne cameo Lindy. Hamill da świetne podwaliny pod kolejnego Trickstera czyli James Jesse z New 52 albo Axela. Jak tak dalej pójdzie to prawie całą ekipę z lat 90-tych zobaczymy w serialu.

Barry ma teraz sporo motywacji by przekraczać limity (i czas)

EDIT: No dokładnie Masorz.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Krąż też plota jakoby Wells był Metronem

1844708-metron_2.jpg

 

I coś w tym jest. Metron jest wynalazcą i podróżnikiem. Należy do New Gods. W komiksie przedstawiany jest jako bezstronny obserwator (choć zdarzało mu się ingerować w losy multiversum). Trudno ocenić czy Metron jest dobry czy nie. Często stawał po różnych stronach barykady. 

To by wyjaśniało skąd Wells ma komputer potrafiący zagłębiać się w czas (Mother Box). W serialu również postać ani nie stoi po stronie dobra, ani po stronie zła. Sam wózek którym jeździ doktorek może być nawiązaniem do "fotela" Metrona. Również wspomniany w gazecie kryzys nasuwa podejrzenia, że cały event dotykał również New Gods.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby tak jednak jak to możliwe że

on i żółty byli razem w tym samym momencie ? To on z przyszłości ? Zrobił to wszystko żeby Barry miał motywację do dalszego działania i rozwijania się w celu pokonania zabójcy matki ? Bez tego może byłby tylko "szybki".

 

 

Ciekawi mnie Firestorm. Na pewno Catlin będzie dalej próbowała go znaleźć i zmusić do przejścia na ich stronę. W sumie to Wells już powiedział że na pewno będzie z nimi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...