Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To wszystko grubymi nićmi jest szyte, bo przecież Reverse-Flashów było conajmniej 3 (ja kojarzę Eobarda Thawna, Huntera Solomona i Edwarda Clarissa).

Sprawdziłem wiki, no, było ich 5 :reggie:

Więc Wells może być jednym z nich a może i być zupełnie nowym.

Poza tym on sam się 'karmi' speed force'em bo ma  ultra zaawansowaną technologię (prawdopodobnie z przyszłości), więc dalej jest możliwość, że się podszywa i pompuje hejtem młodego Barry'ego aby mógł wygrać, kiedy ten prawdziwy się pojawi.

W końcu Wells ma pełną wiedzę o przyszłości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedno jest pewne: Wells korzysta ze Speed Force ale nie jest pierwszym. Pomijając rodzinę Flashów i Reverse Flasha moce w komiksie dostał (tymczasowo) również Gorilla Grodd (podobno ma pojawić się jeszcze w tym sezonie). Właściwie każdy kto wpadał do Speed Force wychodził (jeśli w ogóle) z mocami. Nie wiem czy doktorek jest Reversem czy nie ale w tej chwili jara mnie coś innego. Odkąd zapowiedzieli podróże w czasie liczę na spore nawiązanie do Flashpoint'u w finale i to czym może skutkować. Ale jak już to najwcześniej dopiero w finale drugiego sezonu. Za dużo dobrych rzeczy jeszcze jest w starych zeszytach.

Wydaje mi się, że chcą zbudować pomost pomiędzy starą serią, a New 52. 

Odnośnik do komentarza

 

Kurde teraz sprawdzilem i zoom faktycznie zostawia czerwona smuge.

Doktorek jednak nadal mi sie wydaje zbyt oczywisty ;p

 

Ja jestem ciekaw czy Grodd się pojawi w tym sezonie.

 

DO WANT

 

 

grodd-rips-tricksters-arm-off.jpg

 

 

:reggie:

 

Ciekaw jestem czy doczekamy sie jakiejs druzyny złych i wspolpracy Flasha, Firestorma i Pipera

 

 

Szykuje sie dobry odcinek

 

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Odcinek kozak. Nurtuje mnie myśl o wrzuceniu Lindy Park do serialu (w końcu powinna chodzić jeszcze do podstawówki). Z początku miał to być fajny easter egg i mogli się tego trzymać. Dobrze, że Grodd coraz bliżej.

Kurde, Flash choć raz mógłby mieć powolne ruchy to ekspresowo zabrał się za nawaloną Killer Frost.

Odnośnik do komentarza

Tutaj ona wcale nie musi nią zostać.

Najciekawszy jest dla mnie wątek zabójstwa mamy Barryego i jak do tego dojdzie. Oby w tym sezonie skoro ma być Weather Wizard.

No raczej nie ma jak. No chyba, że Wally będzie już po 20-stce i okaże się jakimś zaginionym krewnym, kuzynem czy coś. Bo jak mają wprowadzać Kid Flasha to może zrobić się bajzel.

 

Co do finału to chyba pewne już jest, że całość zmierza do jakiejś tam wersji Flashpointu, a Flash z Reversem po przeniesieniu się w przeszłość będą walczyć wokół Nory, która w efekcie poświęci się dla syna. Z fragmentów serialu wynika, że to Revers wyniósł młodego Barry'ego z domu (żółte błyski zamiast czerwonych). Myślę, że Wells chce przy pomocy Speed Force przenieść się w czasie, Barry skapnie się w ostatnim momencie, dojdzie do walki i obaj wylądują w przeszłości. 

 

Mnie interesują najbardziej konsekwencje tej podróży w czasie. 

Odnośnik do komentarza

Chciałbym zobaczyć

 

Dylemat Barryego w kwestii śmierci jego matki. Reverse dający mu możliwość uratowania Matki, ale w konsekwencji zmiany całej linii czasu lub sprawić aby wszystko potoczyło się normalnie.

 

 

Oglądałam bajeczkę o tym ostatnio. Kozacka. Też bym chciała zobaczyć jakby to zrobili w serialu. Taki jeden specjalny odcinek byłby okej. ;]

Odnośnik do komentarza

Scena w

bazie wojskowej i mini team-up Flasha z Firestormem <3

 

 

Cały czas przeraża mnie jak duży budżet musi mieć ten serial. Chociaż ktoś zasugeorwał że tak dużo scen dzieje się w tej kawiarni, bo takie miejsca pochłaniaj bardzo mało hajsu.

 

"Doc Brown !"

 

Oh well, czekam do 17 marca (dzień po urodzinach) na nowy odcinek :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=odRXOGW1I5g

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...