Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch Łebich to już przegięcie ;)

Popykałem wczoraj w hardlajna po Brasił i narazie chaos. Na spokojnie muszę rozkminić mechanikę to się wypowiem. Mi standardowo nie leży wielopoziomowość. Denerwują mnie te windy i kampiszony poustawiane na każdym dachu.

Dokładnie, tez mnie to wnerwia (zwłaszcza od czasu chińskiej rozpierduchy, gdzie zaznalem map bez tego badziewia).

Wczoraj przed Brasil zagrałem niecały 1 mecz i to oczywiście zbyt mało zeby jakieś opinie wygłaszać, ale póki co nie trafiłem na nic co by mnie zachęciło do zakupu. Jak sie to nie zmieni, to zostaje przy czwórce.

Odnośnik do komentarza

Dzieki.

Podziele się i ja tym co myśle o tym produkcie.

Oczywiście mam świadomość ze to beta.

Grafika slabiutka, szcżegółowość, ilość możliwych zniszczeń itp naprawdę bieda.

Rozczarowała mnie odtworczosc , taki dlc do bf4, nakładka na bf4, naprawdę nie czuje tego co w przeskoki miedzy bc2 a bf3, bf3 a bf4- poprostu za mało.

Z strzelaniem jest lepiej bo już nie strzela sie jak z ak5c, trzeba większego skilla przynajmniej mi sie tak wydaje co mi sie podoba.

Rodzaje dostępnych trybów nie są złe ale rundy w momencie słabo zbalansowany h skillowo drużyn sa zbyt krótkie w stosunku do długich loadingow następnych rund.

taki battlefield ( nie obrazajac) na wii U.

Pre order odpada.....kupno po premierze rozważę po recenzjach youtuberów i jakiegoś znajomego

NUDA

Odnośnik do komentarza

Też nie biorę BF Hardline na premierę, nie wiem czy w ogóle. W sumie beta mi się podoba, ale nie widzę w zasadzie za wiele zmian w stosunku do do BF4, nie będę finansował takiego podejścia do graczy. Gra mogłaby wyjść jako duże DLC do czwórki ale to nie rok 2010 i genialny Vietnam wydany do BC2. To nie czasy gdy DICE miał wpływ na to co, kiedy i jakiej jakości wydaje. To czas księgowych z EA którzy muszą mieć shootera jesienią jako odpowiedź na nowe Call of Duty.

Edytowane przez Pryxfus
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

....W sumie beta mi się podoba, ale nie widzę w zasadzie za wiele zmian w stosunku do do BF4, nie będę finansował takiego podejścia do graczy. 

 

"Gunplay", feeling broni. to ze ona teraz ma kopa, i ze trzeba byc bardzo precyzjnym, tego nie widzisz!? Dla mnie to najwieksza roznica. Mijajac teraz typa, nie musze wciskac L2 (aim asissista lapie cie jak lasso w BF4), strzelam z biodra. Dosc czesto wygrywam takie "close quarter". Zreszta, kto gra piechota, zrozumie o co mi chodzi- to milowy krok do przodu. Grajac w bete, parktycznie, ani razu nie nie mialem wrazenia, ze zostalem zabity w jakis dziwny sposob. Nie ma WTF, jak on to zrobil, zabil mnie jednym strzalem. Fun w najczystszej postaci. :)

Odnośnik do komentarza

Zmniejszyli aim assist, łuhuu, dosłownie rewolucja w serii BF.

 

Jesli porownamy cene gry, do jej " prawdopodobnej zawartosci", to sie z toba absolutnie zgadzam Pryx. Ta gra powinna byc DLC, warta jakies 60 zeta- 250 zeta to faktycznie zlodziejstwo,  silnik Bf4 owniety w nowe szaty (policyjne). Tyle, ze w jednym elemencie (piechota), ktory jest dla mnie najwazniejszy, dajacy nawieksza fun, nastapila rewolucja. I wto mi graj! Bronas, fan czolgow nie polubi tej gry, nie kupi jej, bo tam czolgow nie ma. :) To samo Tommi, bo sie "slabo" nozuje. :) Ty, Pryxu tez raczej nie wydasz kasy, bo bardziej od grania, preferujesz "rozmowy w toku", z battlefield'owym tlem. Lebi moze to kupic, ale pod warunkiem ze wszysycy to kupia! Bedzie z kim gadac. :) Widzisz, Pryx, kupujemy produkt, ktory spelnia nasze indywidualne (fetyszowe)  oczekiwania. Nie kupisz tej gry, nie dlatego, ze  jest choojowa, ale dlategp ze w pewnym aspekcie ci nie pasi. :) pozdrawiam

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Kabotyn, tak ja napisałem, beta mi się podoba, przecież wiesz, że też jestem przede wszystkim piechurem. Ale nie dam za BF Hardline pełnej kwoty, która teraz wynosi 250 zł, bo to BF w policyjnych mundurach, nic wiecej. Dobry materiał na DLC, a nie pełną grę. Nie dam się ponownie zrobić w balona, tak jak przy MOHu. Mam nadzieję, że gra sprzeda się słabo i EA dojdzie do wniosku, że nie tędy droga do robienia pieniędzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też nie kupuję i to nie dlatego że jestem anty EA czy inne gówienka ale z prostego powodu gra nie jest aż tak interesująca by na nią marnować czas skoro wychodzi dużo lepszych tytułów. A tak spokojnie czekam do BF5 i osobiście sądzę że 4 nie odejdzie w zapomnienie i spokojnie będzie można grać w multi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupienie premiuma za 200zł dla nowych mapek i broni -> super sprawa

Kupienie nowej czesci battlefield, ktory ma podobną ilość mapek do tych z premiuma, więcej nowych broni niż dają w premium i podobny hud, a resztę gameplay'u zmienioną (jeżdżenie samochodami i detekcja kolizji, feeling broni, brak pewnych pojazdow i inny rozklad i stylistyka map dzieki czemu w gre gra sie inaczej niz w poprzednia czesc itd.) za 250zł -> "nie dam sie zrobic w (pipi)a"

Odnośnik do komentarza

Troche poczytalem na forach bf i nie tylko, ludzie sa sceptycznie nastawieni do tej gry. Oczywiste jest ze chca zrobic to samo co activision z codem, ale wyglada na to ze po za(pipi)istym failu z bf4 Hardline nie przyniesie im kokosow. Pogralem dzisiaj troche u kumpla, totalnie zlewam ta gre. To faktycznie powinno byc dlc a nie gra za 300 zeta.

Odnośnik do komentarza

Jak miło się to czyta jak wszycy piszą "nie kupuje" . Prawie wszyscy . Co do gry to tak jak napisał Kaboty nie spodobał mi się. Ale nie dlatego że nie ma czołgów. Czołgi to już nie mój konik. Czasem wsiąde bo tęsknie za żelastwem ale bez przesady. Co do samej gry to dla mnie jakies nie porozumienie. To że działa płynie to jedno ale ona mi się poprostu nie podoba. Nowa gra na nową konsole  za nową lepszą cena a wyglada jak jakas gra z dolnej pólki na PS3. Fanu nie daje mi wcale choć może za mało grałem (10min).

Osobiście wolał bym żeby ta gra się nigdy nie pojawiła. Ja jej nie kupie ale może ukraść i odciągnąc  kilku znajomych od wsplnegro grania w BF4.

Odnośnik do komentarza

Bronas, ja pisze o sobie, ale fajnie ze sporo ludzi ma podobne zdanie :thumbsup: . Pierwszy trailer byl nawet fajny i pomyslalem ze moze cos z tego bedzie, ale to poprostu dla mnie jest syf. Nie bede sie rozpisywal dlaczego itp. bo poprostu mi sie nie chce.

Po 30 minutach mowie do ziomka ze jedziemy na szlifa bo przy tej grze to nawet mi sie siedziec nie chce.

Dodam jeszcze ze oczekiwania wzgledem Hardline mam spore ! Mianowicie chce zobaczyc jak EA dostaje mocnego kopa w dupe za to ze wypuscili gre w kodzie pre - alpha (BF4) i chcieli poprostu wyru_chac jak najwiecej ludzi z kasy ( co im sie notabene po czesci udalo). A wiec powiem tak GO HARDLINE, GO EA, wydawajcie kase na reklamy, caly marketing, promocje i wszystko inne (pipi)y z tym zwiazane, a w zamian za to JA jako prawie hardcore gracz obiecuje ze was zleje cieplym moczem przy premierze za MINE z BF 4.

 

Gracze sa pamietliwi.

Odnośnik do komentarza

Coś mi w tej grze nie pasuje- może to podział na policjantów i złodziei i ganianie za torba z drobnymi, może te wstawki z breaking news w czasie loadingow (kojarzy mi sie to z jakimiś NFS-ami), a może to po prostu brak najlepszego w grach video, chwytajacego stalowym uściskiem za jaja motywu muzycznego. Jednym słowem, ta gra po prostu nie ma jak dla mnie klimatu (a przynajmniej nie takiego, jaki lubię).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...