Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Beta ściągnięta, ale pogram dopiero po powrocie z pracy. Po gameplayach moje zainteresowanie tytułem bardzo wzrosło. Widać, że DICE Visceral chce odświeżyć formułę czy idą w dobrym kierunku to się okaże. Widzę mniejszego Battlefielda, bez tych wszystkich samonaprowadzających się gadżetów. Większość pojazdów można uszkodzić ze zwykłej broni, obawiam się tylko snajperów na takich mapach jak w becie. Samo ogłoszenie bety to był chyba najlepszy moment targów :] Wszyscy polecieli do konsol i zablokowali PSN :]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Pogralem parę męczy wczoraj i gierka naprawdę daje rade.Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tej gry,bo wygląda to jak jedno wielkie DLC.Jednak po ograniu wiem,ze biorę na premierę.

Fajna mechanika strzelania,bronie naprawdę maja kopa(zagrajcie AK) i najważniejsze ten kod sieciowy w porównaniu do tego syfu z czwartej części działa naprawdę przyzwoicie.AIM assist jest bardzo mały,więc karam graczy, którzy zbytnio nie ogarniaja.W bf4 każdy był pro przez to...

Uwielbiam kantera wiec taki klimat strasznie lubię.Mam nadzieje, ze pełną wersja nie będzie miała jakiś comanderow czy innych glupot.jak napisał Kabotyn to gra po prostu nie w(pipi)ia.

Odnośnik do komentarza

To prawda. Mechanice gry nic zarzucić się nie da. Na pewno przyciągnie nowych ludzi do Battlefielda. Hardline jako gra nie jest zły, powiem więcej, jest to naprawdę dobra gra. Wszystko działa jak należy i daje frajdę. Gdybym miał więcej czasu i kasy kupiłbym go (po przecenie) i grał równolegle z BF4. Ale jeśli muszę wybierać, zostaję przy BF4.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

- ou can take ammo & health from teammates instead of waiting for them to drop them, very useful when you're under enemy fire.

 

Bylo to w MoH;W ale fajnie,ze przeniesili to do bf. Mam nadzieje,ze w BC3/BF5 tez bedzie ta opcja.

 

Kabotyn,mogles wrzucic tez co jest zle w BF:H ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Do Delux jeszcze dorzucaja:

Suppression Battlepack
Never run out of ammo again. Okay, we exaggerate…but this Assault Rifle does has the largest magazine capacity. Plus get an XP boost and a unique camo skin for your weapons.
Precision Battlepack
You want accuracy? We’ll give you accuracy: Load up with this assault rifle and you’ll have a hard time missing your target. On top of that, you’ll get an XP boost and a unique camo skin for your weapons.
Versatility Battlepack
This is a reward built specifically for those who've pre-ordered the Standard Edition or go who go big with the Digital Deluxe Edition. It's also your chance to amp up your arsenal with a hugely versatile assault rifle. In addition, you'll get an XP boost and a unique camo skin for your weapons.
 
Odnośnik do komentarza

Miłe zaskoczenie, załapałem się zaraz po konfie i ograłem kilka meczyków :)

 

Plusy:

 

- stabilność

- sporo pojazdów

- mechanika i klimat

- skrypty i levolution ( całe budynki lecą)

- menu oraz graficzne smaczki

- filmowość

 

Minusy:

 

- grafa na poziomie może bf4 no ale to beta

- animacja jazdy jeszcze nie tak realistyczna

- jedna mapa ale za to jaka :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem z godzinkę i miłe zaskoczenie. Autoaima faktycznie jakby brak, zabija się nieco szybciej (chyba, że netcode po prostu działa ok i tak powinno być w BF4), bronie mają większy recoil. To tak wrażenia po godzince. Tryb blood money fajny, w tym drugim lekki chaos narazie. Grafika troche gorsza, framerate chyba też.

Odnośnik do komentarza

Fajna mechanika strzelania,bronie naprawdę maja kopa(zagrajcie AK) i najważniejsze ten kod sieciowy w porównaniu do tego syfu z czwartej części działa naprawdę przyzwoicie

 

A najzabawniejsze jest to, ze serwery bety maja tickrate 10Hz.  :woot:  Wciaz nie moge uwierzyc, ze kolesie od Dead Space, nie majacy doswiedczenia na poletku gier multi, osmieszylo DICE. Studio specjaliuje sie w multi od ponad 15 lat zostalo znokautowane przez "amatorow" z Visceral. A teraz modlmy sie aby to oni pracowali nad Bad Company 3. :)

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą widziałem, że można dołączyć, ale nie klikałem w baner, więc nie wiem czy to nie ściema.

 

Beta bardzo pozytywnie zaskakuje.

Na plus zaliczam:

- fajna mapa z levolution,

- mała ilośc broni (obciąłbym nawet wybór tylu celowników),

- dużo pojazdów, dojazd do miejsca akcji trwa chwilę,

- brak czołgów i samolotów, wszysto można niszczyć z karabinów oprócz opancerzonej furgonetki.

- nic się nie sypie, nie krzaczy,

- ciekawe tryby, odskocznia od znanego i zagrywanego do us.ranej śmierci podboju.

 

Minus, jak na betę (nie wymagam od niej perfekcyjnej grafiki, animacji itp.) to przegięty perk auto revive dla szturmowca, zabijają Cię i wstajesz od razu ze 100% energii. Do wywalenia IMHO.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą widziałem, że można dołączyć, ale nie klikałem w baner, więc nie wiem czy to nie ściema.

 

Minus, jak na betę (nie wymagam od niej perfekcyjnej grafiki, animacji itp.) to przegięty perk auto revive dla szturmowca, zabijają Cię i wstajesz od razu ze 100% energii. Do wywalenia IMHO.

 

Nie zgodzę się :) skoro gra w założeniu jest nastawiona na szybką akcję ala COD+BF to tak musi być 

Odnośnik do komentarza

Co ty za farmazony Zielu gadasz!? Zabijam kolesia, odwracam sie, a po chwili twoja ofiara laduje ci klku w plecy. WTF!? Wyrzucic te badziewie.

 

Czekaj nie doczytałem :) lub nie rozumiem BO (pipi)A NIE MAM BETY !!!

 

Chodzi o to że medyk nas podnosi i mam 100% życia, czy chodzi o automatycznego respa w tym samym miejscu ?!?!?

Odnośnik do komentarza

Po jeszcze paru rundkach i głębokich przemyśleniach stwierdzam co następuje. Hardline to gra dla ludzi, którym z jakiegoś powodu nigdy nie podpasował Battlefield i nie lubią zaangażowania, jakiego wymaga BF4. Parę pukawek, szybkie rundki, małe mapki, proste cele nie wymagające taktycznego podejścia. W sam raz na szybką rundkę po pracy przed obiadem. Weterani grający w BFa od lat nie mają czego tutaj szukać. Hardline będzie dla większości z nich stracony, bo ciągle będą go porównywać do BF4, a tego porównania BFH nie wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza

kutwa, 2-3 dni tu nie zagladalem, teraz dopiero patrze i oczywiscie doopa juz... Rejestracja zrobiona, teraz mam czekac na maila czy pozwola mi sciagnac... Jako premiumowiec czuje sie oczukany :)

 

Nie przejmuj się mi pisało że mam dostęp do bety a i tak ściągnąć nie mogę :). Na twiterze piszą że jeszcze dziś dla PC i PS4 uruchomią trochę kluczy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...