Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile na ps4 rozdali wejściówek do bety? Strasznie szybko sie to rozeszło. Ludzie którzy nie śledzili tematu na bieżąco jutro wyleją kwas na EA

Pewnie że tak, ale prawdopodobnie jest postawione mało serwerów i nie mogą wszystkim dać dostępu, żeby się nie zapchało na amen.

Chyba pobiłem rekord świata. 6020MB ściągnięte w 16 minut. Uwaga, nakruwiam BF:H!

Odnośnik do komentarza

Na plus:

 

Bardziej postawiono na piechotę, co mnie osobiście cieszy, mapy są mniejsze, przez co jest większa zadyma. Jestem po 3 meczach, a akcje czasami wypadają nieziemskie. Sporo pomagają tutaj pojazdy, te ciężko opancerzone często ratują życie. Generalnie mam większą podjarę niż przy BF4.

 

Na minus:

 

Grafika taka sobie, spodziewałem się czegoś lepszego.

 

Będzie co robić do konferencji Sony.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

1. Aim assist prawie nie istnieje.

2. Brak noża, ale można od tyłu powalić typa pałką, skuć kajdankami, a nawet przesłuchać (trupa? bo kill wpada...). Dogtaga nie stwierdzono.

3. Ślamazarni i powolni żołnierze (czy jak ich tutaj zwać).

4. Kabotyn nadal skacze.

5. Jest Levolution (zawalający się dźwig)

6. Grafika płynna i wydaje się 1080p, ale modele postaci, animacja ruchu, tekstury o wiele gorsze niż w BF4

7. Model jazdy osobówkami i motocyklami całkiem przyjemny i responsywny, chociaż z realizmem nie ma wiele wspólnego.

8. Śmigłowce jeszcze cięższe niż w BF4, ale za to mniej wrażliwe na przypadkowe kolizje.

9. Pojazdy nieopancerzone można uszkodzić a nawet zniszczyć zwykłym karabinem.

10. Domyślne sterowanie pojazdami jak na ustawieniach weterana w BF4.

 

Czy kupiłbym to za 329,-? Nigdy w życiu. Za 59 jako dodatek do BF4? Być może...

 

To na razie tyle jak na trzy rozegrane rundy.

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Abstrahujac od ceny gry, bede skupial sie przede wszystkim na "gameplay'u". Jest szybko, intensywnie i widowiskowo. Jestem absolutnie zachwycony. chce jak anjszybciej zakupic szpila i zapomniec o gownie jakim jest battlefield 4. Piechociaz w koncu jesz szybki, reakcje sa natychmiastowe. cos niesamowitego. W tym aspkecie przypomina mi to Battlefield 3. A co najwazniejsze "netcode" smiga wsymienicie, zadnych "bullshitow" nie uswiadczylem, jakbym grak w singla BF4. Jak narazie jestem very happy. Visceral daje rade, i to mocno. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...