Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

@Hansior

Ja bym powiedział, że BFH to ra dla piechurów z dużego Battlefielda, czyli akurat dla mnie, Mcluskiego, kabotyna itd.

Ja też raczej jestem piechurem, czasem tylko przy okazji wsiądę do śmigła, ale IMHO rajem bym tego nie nazwał. Tak jak pisałem, jest to dobra gra, która na pewno znajdzie zwolenników. Szczególnie wśród wielbicieli naparzania bez zbędnego biegania po mapie. Umówmy się, BF4 do deathmatch'y stworzony nie jest, za to BFH jak najbardziej; chociaż to jeszcze się okaże, jak będą znane wszystkie mapy.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jest już preorder w PSStore. Cena, uwaga, 329PLN!

Az z ciekawosci sprawdzilem ceny na PSStore Irl i Gamestop Irl

Gamestop:

Battlefield Hardline Delux Edition(plyta wersja ps4/xbone) 79.99 Eur!!(+/- 329pln)

Battlefield Hardline zwykla edycja 64.99 eur(+/- 270pln)

PSStore

Battlefield Hardline Delux Edition( ps4/xbone) 79.99 Eur(+/- 329pln)

Battlefield Hardline zwykla edycja 69.99 eur(+/- 290pln)

 

80 euro za gre na plycie,to jest juz nowy poziom absurdu.

Odnośnik do komentarza

 

Jest już preorder w PSStore. Cena, uwaga, 329PLN!

Az z ciekawosci sprawdzilem ceny na PSStore Irl i Gamestop Irl

Gamestop:

Battlefield Hardline Delux Edition(plyta wersja ps4/xbone) 79.99 Eur!!(+/- 329pln)

Battlefield Hardline zwykla edycja 64.99 eur(+/- 270pln)

PSStore

Battlefield Hardline Delux Edition( ps4/xbone) 79.99 Eur(+/- 329pln)

Battlefield Hardline zwykla edycja 69.99 eur(+/- 290pln)

 

80 euro za gre na plycie,to jest juz nowy poziom absurdu.

 

 

Zaq nie wiem co się stało ale wszędzie ceny po E3 wzrosły !!! Sony chyba za pewnie się poczuło bo ja biorę gry na gram.pl i tam BF 240 zł !!! to samo się tyczy innych nowości. Przypomnę tylko że za Wolfa z przesyłką płaciłem 228 zł 

Odnośnik do komentarza

Te dwa dostepne tryby, to zdecydowanie nie dla mnie. Blood Money, to rasowa kamperka- ludzie  kasy nie zbieraja, tylko obsadzaja te miejscowki, i fraguja. Heist to mobilny szturm. Troche chaotyczny, ale daje o wiele wieksza frajde. Ja raczej w pelnej wersji bede grywal TDM, albo cos na ksztalt Dominacji. Ktos wie jakie beda tryby w full'u?

Odnośnik do komentarza

Ja pograłem dosłownie 3 rundy więc nie wiele powiem ale na razie jest nieźle,co do grafy się nie wypowiadam to wiadomo BETA mam jedynie zastrzeżenia co do animacji :( oby to poprawili. Gra dla mnie to taki BF dla dzieci CODa z bliska nawet nie używam celowania :) tylko walę z armaty. Całe te ribbonki i rangi są brzydkie takie dziecinne. ogólnie wielka rozwałka w mieście. Aha kod musi być bardzo stary bo ludzie raportują dużo błędów jakie były w BF4 na początku :) łącznie z ludźmi żyrafami 

Odnośnik do komentarza

Ja pograłem dosłownie 3 rundy więc nie wiele powiem ale na razie jest nieźle,co do grafy się nie wypowiadam to wiadomo BETA mam jedynie zastrzeżenia co do animacji :( oby to poprawili. Gra dla mnie to taki BF dla dzieci CODa z bliska nawet nie używam celowania :) tylko walę z armaty. Całe te ribbonki i rangi są brzydkie takie dziecinne. ogólnie wielka rozwałka w mieście. Aha kod musi być bardzo stary bo ludzie raportują dużo błędów jakie były w BF4 na początku :) łącznie z ludźmi żyrafami 

 

Faktycznie te modele postaci sa chyba z pralki  wyciagniete i wysuszone, z kiepskimi animacjami. Ta gra ma wiele bledow, ale najwieksza jej zaleta hest "gunplay", ten unikalny feeling, gdy strzelasz. Szkoda, ze ta gra ma klimaty policyjne, ja bym wy&^bal to, i zastapil klasycznym stronami konfliktu (USA i RU) oraz tradycjnymi trybami. 

 

Zielu, jakie dzieci KODa? :) Tutaj trzeba kontrolowac serie, bo spluwa ma spory odrzut, a do tego musimy byc celni. To wlasnie Bf4 zostalo zrobione dla dzieci Cod'a. Odpalasz magiczne dwa przycisku L2, R2, i walisz headshoty, czasami z dosc sporych odleglosci. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...