Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Gra nie warta 60 Euro. może jak by z tego zrobili samodzielny dodatek jak blood dragon dla fc3, to bym brał tego szpila na poważnie. Na chwilę obecną to pokazuję jak, to EA nie ma wstydu by wydusić za taki półprodukt taką kasę. Aaa, i pewnie będzie też do tego premium, które nijak się będzie miało do tych od Dice

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra nie warta 60 Euro. może jak by z tego zrobili samodzielny dodatek jak blood dragon dla fc3, to bym brał tego szpila na poważnie. Na chwilę obecną to pokazuję jak, to EA nie ma wstydu by wydusić za taki półprodukt taką kasę. Aaa, i pewnie będzie też do tego premium, które nijak się będzie miało do tych od Dice

 

Więc czym są kolejne wersje Assasina i Coda :)

Odnośnik do komentarza

Pogralem kilka meczy w bete (to sie alpha powinno nazywac) i straszna chuynia z patatajnią. Nie dosc ze gra wyglada jakby wysral ja pustynny kot (ok, niech bedzie ze to wina be... tfu alphy) to w dodatku strasznie przycina animacja, tryby sa strasznie nieprzemyslane i strasznie chaotyczne, przez 3/4 czasu druzyna przeciwna zastanawiala sie co ma robic. Jesli oni to betą nazywaja to juz wiem ze gre bedzie mozna kupic w lidlu na przecenie za 2 lata jak ją juz załatajł.

 

A szkoda, bo pomysl w sumie fajny (choc z BFem to niewiele ma wspolnego) i moj poczatek byl calkiem calkiem jak juz fragi wskoczyly.

 

https://www.facebook...721904141204761

 

 

Pozniej w party jeszcze sprobuje pograc i moze moje nastawienie sie zmieni.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Też pograłem i powiem tak ,ta gra nie ma szans na przebicie się  w tym kształcie ,żeruje tylko ze ma w tytule  nazwe Battlefield .Pierwsze co to brakuje jej dynamiki !Wszystko jest ślamazarne !Graficznie ?no panowie -dno.

Nie zagrałem wielu meczy ,ale mogę już stwierdzić ,że ta gra powinna być za darmo  ,gdyby startowało jako dlc to pewnie nawet Dice w cuglach zrobiło by to  lepiej .

Plusy to na pewno klimat i to chyba najwiekszy plus,ale zeby gra sprawiała przyjemnośc to trzeba jeszcze wiele dopracować .

A i jeszcze jeden minus za duzo pojazdów ,wiecej razy zostałem rozjechany niz kogos zabiłem Xd.

Taki NFS z opcją wyjdź i postrzelaj :D

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

 

Gra nie warta 60 Euro. może jak by z tego zrobili samodzielny dodatek jak blood dragon dla fc3, to bym brał tego szpila na poważnie. Na chwilę obecną to pokazuję jak, to EA nie ma wstydu by wydusić za taki półprodukt taką kasę. Aaa, i pewnie będzie też do tego premium, które nijak się będzie miało do tych od Dice

 

Więc czym są kolejne wersje Assasina i Coda :)

 

 

NIe, no jasne, zgadzam się :) Akurat w moim przypadku w assasina nie grałem żadnego, a cody to kupowałem od 4 do mw3 (poza waw) co roku na premierę, bo jakoś mnie kiedyś bardziej jarały. Potem jednak przerzuciłem się na bfa i nie żałuję tego, że nie grałem dłużej w multi bo2 i ghosta(tyle co ten free weekend jakiś czas temu) Ale teraz, jak po pół roku od premiery, bf4 zaczyna być grywalny i mi daję masę zabawy w multi, nie widzę sensu kupowania gry która z nie oferuje niewiele więcej, albo nawet mniej niż jego starszy  brat sprzed roku. Wiadomo, to beta, dużo może się zmienić, ale jeśli miała mnie ta beta przekonać do zakupu, to niestety im się nie udało :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...