Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem wczoraj i jestem zachwycony - ta gra zjada wszystkie dotychczasowe wyścigówki, w jakie grałem. Nieodłączny syndrom jeszcze jednego wyścigu aż niszczy tutaj, widoczki, trasy, model jazdy czy wyzwania i tryb online - mistrzostwo. Jako fan czterech kółek i wszelkich gier tego typu, nie skończy się pewno na 100h :D

Odnośnik do komentarza

mozi, jedź z drugiej strony. zamiast po starcie w prawo i pod górę to jedz na wprost i później w prawo. będziesz jechał z góry, tak jak lotusem. o niebo łatwiej. po pierwszym zakręcie jak będziesz miał 100 na liczniku to będzie dobrze.

 

ja się męczę z mustangiem w dokach i strefą prędkości nissanem gshockiem. na nissana mam już pomysł - ręczna skrzynia. na automacie na ostatniej prostej wrzuca wyższy bieg i tracę sporo pędu. zanim się rozbuja to meta. muszę go na biegu przeciągnąć, niech przyspiesza do finiszu.

Odnośnik do komentarza

ty no właśnie, zapomniałem o postępie w grze. po wyścigu pokazowym z ciuchcią odblokujesz kluby itd. czyli niebawem.

 

mozi ta alternatywna trasa jest o tyle dobra że z górki więc łatwiej zapanować nad autem + lepszy speed. po męczarniach początkową trasą spróbowałem tamtej. za trzecią próbą zaliczyłem.

Odnośnik do komentarza

Szczerze nie wiem dlaczego od razu online nie jest dostępny i kluby. Trochę to bez sensu.

Colin - tak jak pisałeś z górki to już niemalże banał - za 3 podejściem wpadło. Okazuje się że trzeba kombinować z trasą nie sugerując się linią którą pokazuje gps. Niektóre wyzwania stają się dzięki temu śmiesznie łatwe.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy była o tym mowa, pewnie sami zauważyliście ale...

w związku z nową listą wyzwań pojawił się zerowy achievement/challenge do odblokowania. na necie informują, że ukończenie go daje 500k cr.

nadal utknąłem za kamerach z Nissanem G-schockiem i kudosy Mustangiem w dokach. o ile to drugie prawie zrobiłem (mam wrażenie jakby w tych nowych wyzwaniach mnożnik szybciej spadał) o tyle tym Nissanem to jakaś masakra. nie dość że zamiata dupą to rozpędza się jak tankowiec. muszę pokombinować z ręczną skrzynią + na necie pisali by zmienić jednostki na imperialne czy jak się tak zwą te oryginalne. mph ponoć łatwiej osiągnąć bo do kmh zaokrągla w górę, czyli zawyża. coś w tym jest bo pamiętam achiva z FM5 gdzie trzeba było strzelić 320 nowoczesnym super autem. w kmh miałem 320-321 i nic. zmieniłem na mph (wymagane 200) i przy 199 wpadło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...