Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie cisnę drugi finał a połowę pierwszego i większość mistrzostw zdobyłem w kategoriach modern i classic supercars xD

 

Teraz właśnie cisnę drugi finał i zaczynam się nużyć. :f

 

 

 


W złym temacie zadałeś pytanie ;)

 

Właśnie się zorientowałem, miły moderator mógłby przenieść do właściwego tematu.

Odnośnik do komentarza

Mam ustawiony na zaawansowane umiejętności więc są dobre przepychanki do samego końca. :kaz:

 

Czasem, podczas wyścigów przełajowych, zmieniam na przeciętne bo za chu.ja nie mogę dojechać nawet trzeci xD

 

btw

 

zazwyczaj po zakupie auta od razu kupowałem gotowy tuning z neta ale skumałem że to bezcelowe bo reszta i tak się dostosuje.

Poza tym niektórymi autami po tuningu to się nie da ścigać np. Lancia Stratos :F

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pro tip: Wybieraj na zmianę wyścigi różnymi klasami, np. z C przeskakuj na S, albo typowe offroad itd. Jak się ciśnie ciągle podobnymi klasami to każdy racer się znudzi.

 

PS. Rozumiem że granie jest bez asyst :)

Odnośnik do komentarza

Gram właśnie w te cudo. Ale dziś miałem zawiechę. Te wyzwanie z Lancią Deltą co trzeba zjechać z górki przez ten las. No gurva ponad 60 razy powtarzałem.

 

Co do mistrzostw to też mam pytanie. Koval piszevże jest tyle mistrzostw a nie jest tak że trzeba wygrać te 16? Na razie wygrałem 4 mistrzostwa i wyświetla mi tylko że muszę wygrać jeszcze 12 mistrzostw. Więc ocb? Co jak wygram jeszcze te 12?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No właśnie widziałem w menu ile tych imprez ale o co chodzi jak mi piszą, zebym wygrał jeszcze 12 aby przystąpić do finałowego turnieju?

 

To tak jakby kariera, scigasz sie zeby zostac mistrzem i wziac udzial w finale fesstiwalu. To teoretcznie koniec kariery, ale pozniej jest jeszcze jeden final do ktorego trzeba dojsc, a pozniej jescze jeden ;)

Odnośnik do komentarza

Fajna gra ale szybko nudzi, a grafika to nędza i rozpacz. (XO) Sytuację ratuje jedynie duża liczba aut oraz świetna muzyczka.

Tak jak to było w części pierwszej X360. FH2 (XO) Dla mnie 6+ 10 z sentymentu! Czyli taka sobie przeciętnie przeciętna gra.

Rzetelna i obiektywna ocena (testowane/podziwiane/badane/słuchane/wczuwane) Forza Horizon 2- XBOX ONE (Biały kolor)

Wolę Forze Motorsport - większa adrenalina / wczuta / radość z jazdy / klimat gry / symulacja jazdy / grafika / Auto Vista /     

  • Plusik 1
  • Minusik 10
Odnośnik do komentarza

Fajna gra ale szybko nudzi, a grafika to nędza i rozpacz. (XO) Sytuację ratuje jedynie duża liczba aut oraz świetna muzyczka.

Tak jak to było w części pierwszej X360. FH2 (XO) Dla mnie 6+ 10 z sentymentu! Czyli taka sobie przeciętnie przeciętna gra.

Rzetelna i obiektywna ocena (testowane/podziwiane/badane/słuchane/wczuwane) Forza Horizon 2- XBOX ONE (Biały kolor)

Wolę Forze Motorsport - większa adrenalina / wczuta / radość z jazdy / klimat gry / symulacja jazdy / grafika / Auto Vista /     

 

Co to za typ jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W przełajowych niezłe akcje odchodzą, szczególnie na odcinkach gdzie jedzie się pod górę, a później nagle strome zbocze - nieraz przeciwników po dachowaniu się mija :)

 

Ale najtrudniejsze wyścigi są chyba na Storm Island, mi solą w oku są te na trasach gdzie ścigamy się tymi małymi "ciężarówkami" :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...