Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

230 godzin? Podziwiam... ledwo potrafie usiedzieć przy Horizon 2... a może źle w to gram? Przejezdzam mistrzoswa -> wycieczka -> nowy samochód i wybór zawodów -> wycieczka -> Przejezdzam mistrzostwa -> wycieczka... itd itd... przez to zawiewa mi nudą i jakoś nie czuje potrzeby, żeby grać dalej i dojść do tego całego finału Horizon. Pierwsza część mnie wciągneła, ale niestety drugą jestem troche zawiedziony

 

(online też próbowałem, chyba nie dla mnie)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemanko, wczoraj kupiłem ponownie gierkę. Zainstalowała się na dysku, patch ściągnięty. Na ekranie tytułowym (tam gdzie trzeba wcisnąć "A") gra ciągle mi się zawiesza. Na początku kręci się kółko wczytywania, jednak po kilku sekundach ekran freezuje, muzyczka gra dalej. Próbowałem ponownej instalacji, wyłączenia konsoli przyciskiem z przodu, ale gra nadal się zacina na ekranie startowym.

Jakieś pomysły co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza

Usunąłem sejwa z konsoli, sejw z chmury się zatrzymuje na 99%, następnie pojawia się informacja, że nie udało się dokończyć proszę spróbować później.

3x już próbowałem i nadal to samo.

 

Wbiłem na forum forzamotorsport.net i z tego co widzę jest trochę osób z podobnym problemem.

Spróbuję jeszcze tą opcję którą podaje obsługa microsoftu:

This was instructions given to me by a Xbox suppourt agent, and it fixed the issue 100%

****************************************************************
1. Settings > Network > Go Offline
2. Restart Xbox One from the Menu
3. After the restart, sign out of your profile if auto sign in is enabled
4. Settings > Network > Go Online
5. Launch the game and it will ask who you are, so have the customer select their profile

 

 

Może pomóc, ale nie musi :/ Cóż chyba trzeba się będzie pozbyć gry i czekać na Horizon 3.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem wszystkich metod. Na forum forzy ludzie piszą że żadne sposoby się nie sprawdzają. U mnie też tak jest. Wychodzi na to że mój sejw uległ uszkodzeniu, nie wiem jakim cudem, ale na dysku konsoli oraz w chmurze i nie zostaje nic tylko rozpocząć grę od nowa. Szkoda. 70 godzin poszło się (pipi)ac.

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...