Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak chcesz inaczej dojechać do obszaru wyścigów skoro są w różnych częściach mapy? ;)

Yyyyy fast travel? Wiesz już zaczynam znać napięć te trasy wycieczek.

 

Nie no spoko. Nudzà mi się trochę wycieczki. Sama gra nic, a nic. No i w końcu jako tako skilla złapałem więc nie chcę przerwą wybić się z rytmu.

Odnośnik do komentarza

Storm Island to sam w sobie 10/10. Wyścigi w poranno-mgielnej atmosferze w akompaniamencie Levante FM robią fantastyczne wrażenie. Boję się, że powrót do podstawki będzie bolesny.

 

Czy tylko ja racjonalizuję zakup czy na prawdę ta gra tak pięknie wygląda? Pola lawendy, obłocone zderzaki, zachód słońca i zróżnicowany teren sprawiają, że co chwilę mam żuchwę przy podłodze.

Odnośnik do komentarza

Do po tych dwóch finałach dalej są te wycieczki czy można walić zawody z obrębu jednej miejscôwki ?

 

Tak w ogóle jak gracie/graliście? W sensie jaki poziom driveavatatów? Ja jeżdzę na wysokim jedtem przy końcu pierwszego finału i jak na początku było czasami trudnawo tak teraz jedy dość łatwo. Zamierzam podnieść poziom na wyższy.

Co do asyst to nie licząc Dona kto jeździ bez? (Abs, kontrola trakcji itp,).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak, to ta linia. Pelna czy same dohamowania to jeden pies bo i tak chodzi o poczatek hamowani, jak jest prosta to i tak wiadomo, ze sie jedzie prosto. W FM6 ustawilem same dohamowania.

 

Czy na symulacyjnym jest duzo trudniej to nie wiem bo asysty na off i symulacyjny model to rzeczy ktore ustawiam przy pierwszym odpaleniu gry.

 

A tcs i abs na dluzsza mete ograniczaja mozliwosci auta.

Odnośnik do komentarza

Dużo jest w tej grze jazdy po polach i czy jest to jakoś wymagane aby robić progres w karierze? Chciałbym sobie grę zakupić, ale w demie ta jazda po burakach to jakaś parodia jest i kompletnie mi nie podchodzi

Jest teochę tego ale co ważne jest to jakoś znacznie lepiej rozwiązane niż w demie (lepsze auta na teren, większy skill?).

 

Don no mnie ta ciągła linia drnerwowała bo mi waliła 100% czasu tą wściekłą zielenią.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To jest open world racer i trzeba korzystac z mozliwosci, ktore daja projektanci gry. Jak jezdzic tylko w zawodach po wyznaczonych trasach, to po co w ogole grac w taka gre? Jej sila polega na tym, ze mozna jezdzic godzinami nawet nie dotykajac zawodow, szukajac znajdziek i miejscowek swobodnie jezdzac i samemu wytyczajac trasy.

 

Jadac autostrada 200km/h zrobic jak najdluzsz lancuch near miss, skrecic w las szukajac ukrytych zabudowan jadac jeepem z Jurrasic Park, pojechac na bunkry za lotniskiem i skoczyc z wzniesienia prze okno w hangarze lotniczym, zrobic jak najdluzszy skill chain jadac korytem osuszonej rzeki. To jest Forza Horizon :)

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak do tej pory jeżdżę na spersonalizowanym ustawieniu z drivatarami na expert, włączony ABS i normalnym sterowaniem. Kontrola trakcji na ON, stabilności na OFF. Reszta to ustawienia arcade'owe: automatyczna skrzynia, wyłączone linie pomocnicze i cofanie czasu. Obrażenia kosmetyczne. Łączny bonus do kredytów: +65%.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...