Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rozpocząłem zabawę w FH2 i jestem pod wrażeniem ogromu atrakcji w tym tytule. Graficznie wszystko super, a soudtrack jest genialny. Jako że jestem amatorem w grach wyścigowych i nie bardzo sobie w nich radzę, to w tej grze zacząłem bardzo dobrze, nie jest to symulacja i właśnie takiego modelu jazdy oczekiwałem. Liczę, że jeszcze bardziej się wciągnę.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Najbardziej irytowało mnie w tym wyzwaniu to, że po każdym restarcie ZAWSZE w głośnikach grała od nowa ta sama piosenka. Boże jak mnie te wyzwanie wkur,wiało.

 

Aż w końcu straciłem godność i rozum człowieka i wykorzystałem cofanie czasu :czesc:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jedynka to racer poprzedniej generacji dla mnie :D Zabrzmi to trochę nerdowsko, ale po części ta gra zrobiła mi wakacje w 2013 roku jak to ogrywałem :D

 

Dwójka to coś w stylu Bigger, Better, More Badass. Podoba mi się strasznie, syndrom deszcze jednego wyścigu ciągle występuje. Rajdy przełajowe, do których nie byłem przekonany przy zapowiedziach, teraz są moimi ulubionymi, ogólnie wyścigi rajdowe w tej grze to sam miód. Soundtrack jest obszerniejszy, ale chyba jednak bardziej charakterystyczne kawałki były w jedynce.

Co mi się nie podoba to te ciągle wycieczki, choć jak się chwile zastanowić, to jakbym miał jechać wyścig za wyścigiem bez żadnej eksploracji to bym się chyba znudził. No i ta historyjka i wspinanie się po szczeblach festiwalu, ja wiem że nie jest to najważniejsze w grach wyścigowych, ale to co było w jedynce było moim zdaniem idealne, każda zdobyta opaska to możliwość mierzenia się z kolejnymi "bossami" gdzie na końcu był ten Marcus Flynt, zdecydowanie bardziej motywujące dla mnie niż to co jest podane w dwójce, luźne wygrywanie kolejnych mistrzostw i nawet ten ostatni wyścig bez jakiś większych emocji jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem i gram... i jeżdze, ścigam sie... i bardzo mi podeszło :) jednak wkurzyłem sie, gdy z początku dostałem 2x Lambo i Ferrari... myślałem, że będę musiał sie bardziej napocić, żeby zdobyć porządniejsze fury :) No nic... jade dalej

Przecież w tej grze, dane mistrzostwa dyktują w jakiej klasie samochodów możesz się ścigać. Nie wszędzie pojedziesz LaFerrari czy Aventadorem ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem i gram... i jeżdze, ścigam sie... i bardzo mi podeszło :) jednak wkurzyłem sie, gdy z początku dostałem 2x Lambo i Ferrari... myślałem, że będę musiał sie bardziej napocić, żeby zdobyć porządniejsze fury :) No nic... jade dalej

Przecież w tej grze, dane mistrzostwa dyktują w jakiej klasie samochodów możesz się ścigać. Nie wszędzie pojedziesz LaFerrari czy Aventadorem ;)

 

 

Wiem :) ale jakoś wciskanie do mojego garażu super fur za darmo odbiera mi radość ze zdobywania ich :) lubię sie troche napocić, żeby mieć coś lepszego w grze... a jak mam to na starcie to jakaś część frajdy z gry gdzieś odchodzi :)

 

Gram i gram... gra się miodnie :) nawet jak w rajdzie przełajowym latam Mercedesem c63 amg :P

 

I wczoraj spadłem przez tekstury pod mape  :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...