Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, postanowiłem że dam kolejną szansę serii Halo. Miałem kiedyś Xboxa 360 i Halo 3 ale niestety odbiłem się od trybu online po kilku porażkach(mam małęgo skilla). Teraz mam takie dziwne mrowienie w głowie, że prawdopodobnie ominęło mnie coś fajnego. Zamówiłem Xboxa i we wtorek kupuję Halo Collection. Trzymamy kciuki za wuja "Ceglasha" by znów się nie odbił;). Dodawajcie mnie do friendlisty, chętnie "poteamuję".

Odnośnik do komentarza

Panowie, postanowiłem że dam kolejną szansę serii Halo. Miałem kiedyś Xboxa 360 i Halo 3 ale niestety odbiłem się od trybu online po kilku porażkach(mam małęgo skilla). Teraz mam takie dziwne mrowienie w głowie, że prawdopodobnie ominęło mnie coś fajnego. Zamówiłem Xboxa i we wtorek kupuję Halo Collection. Trzymamy kciuki za wuja "Ceglasha" by znów się nie odbił ;). Dodawajcie mnie do friendlisty, chętnie "poteamuję".

Jak w MM bedziesz siedzial na niskim levelu to bedzie OK. Odpusc sobie Match Making w pierwszym 1-3 tygodniach, a trafisz na OK przeciwnikow. Wczesniej sie bedziesz tylko frustrowac.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy w ktoryms Halo jest tryb na miare Hordy z Gearsow ? Bo w sumie to bylby fajny patent tak targac w 4 przeciwko Flood.

 

Halo: ODST i Halo: Reach. Firefight ;) Grube godziny w ODST spędziłem :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Czy w ktoryms Halo jest tryb na miare Hordy z Gearsow ? Bo w sumie to bylby fajny patent tak targac w 4 przeciwko Flood.

 

Halo: ODST i Halo: Reach. Firefight ;) Grube godziny w ODST spędziłem :)

 

Ktore nie sa czescia serii Halo o MC  :P.

 

 

Zawsze można pograć na X360  :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Optic nieźle dostał to i gra im się przestała podobać.
 
695f52ddf48d725432ad05f127147c24.png
 
Jeśli 343 chce tak bardzo promować H2A na główną grę turniejową to nie uda się to z 3 mapami. 
 
Zmiany w playlistach startowych:
- nie będzie playlisty dedykowanej dla Halo CE. Gdy się już pojawi to będzie najprawdopodobniej 2v2 a nie 4v4
- Team Hardcore wystartuje bez H3, czyli samo H2

 

Playlisty startowe:


Team Slayer:
This playlist features the following games: Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 2 Anniversary and Halo 3.
Gametypes
Halo: CE Team Slayer, H2 Team Slayer, H2 Team BR, H2A Team Slayer, H2A Team Slayer BR, H3 Team Slayer, H3 Team Slayer BR
Maps
Battle Creek, Damnation, Rat Race, Prisoner, Hang ‘em High, Chill Out, Derelict, Wizard, Lockout, Ascension, Midship, Ivory Tower, Beaver Creek, Colossus, Zanzibar, Foundation, Warlock, Sanctuary, Turf, Elongation, Gemini, Warlord, Lockdown, Zenith, Shrine, Stonetown, Bloodline, Assembly, Citadel, Construct, Ghost Town, Snowbound, Heretic, High Ground, Isolation, Last Resort, Narrows, Orbital, The Pit, Standoff, Guardian

Halo Championship Series:
This playlist features the following games: Halo 2 Anniversary with the Halo Championship Series rule set.
Gametypes
HCS Team Slayer, HCS Neutral Bomb Assault, HCS 3 Flag CTF, HCS 5 Flag CTF, HCS Team Crazy King
Maps
Shrine, Lockdown, Warlord

Team Halo 2 Anniversary:
This playlist features the following games: Halo 2 Anniversary
Gametypes
Team Slayer, Team Slayer BR, CTF BR, Oddball BR, Territories BR, 1 Flag CTF BR, Multi-Bomb Assault BR, Neutral Bomb Assault BR, Ricochet BR, 1 Bomb Assault BR
Maps
Warlord, Lockdown, Zenith, Shrine, Stonetown, Bloodline

Big Team Battle:
This playlist features the following games: Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 4, Halo 4 and Halo 2 Anniversary
Gametypes
Halo: CE Team Slayer, Halo: CE CTF, Halo: CE Team King, H2 BTB Team Slayer, H2 1 Flag CTF, H2 1 Bomb Assault, H2 Multi-Flag CTF, H2 Crazy King, H2 Muti-Bomb, H2A BTB Team Slayer, H2A Team BR, H2A 1 Flag CTF BR, H2A 1 Bomb Assault BR, H2A Crazy King BR, H2A 3 Plots BR, H2A Gungoose CTF, H3 BTB Team Slayer, H3 Multi-Flag CTF, H3 Multi-Bomb, H3 1 Flag CTF, H3 1 Bomb Assault, H3 Territories, H3 Team Crazy King, H4 BTB Slayer Pro, H4 CTF
Maps
Sidewinder, Hang ‘em High, Blood Gulch, Ice Fields, Death Island, Danger Canyon, Infinity, Timberland, Gephyrophobia, Burial Mounds, Zanzibar, Coagulation, Headlong, Waterworks, Containment, Relic, Terminal, District, Uplift, Stonetown, Bloodline, Avalanche, Last Resort, Longshore, Rat’s Nest, Sandtrap, Standoff, Valhalla, Wreckage, Harvest, Shatter, Vertigo

Rumble Pit:
This playlist features the following games: Halo 2 Anniversary
Gametypes
H2A Slayer, H2A Slayer BR, H2A Crazy King, H2A Juggernaut, H2A Oddball
Maps
Warlord, Lockdown, Zenith, Shrine

Halo 2 Classic:
This playlist features the following games: Halo 2
Gametypes
Team Slayer, Team Slayer BR, 1 Flag CTF BR, Crazy King, Team Ball BR, Neutral Bomb, Multi-Fag CTF, Multi-Flag CTF BR, Team Snipers, 1 Bomb Assault, 1 Bomb Assault BR, Multi-Bomb BR, 3 Plots BR
Maps
Lockout, Ascension, Midship, Ivory Tower, Beaver Creek, Elongation, Colossus, Gemini, Zanzibar, Foundation, Warlock, Sanctuary, Turf

Halo 3:
This playlist features the following games: Halo 3
Gametypes
Team Slayer, Team Slayer BR, Multi-Flag CTF, Multi-Bomb, Team Crazy King, Team Ball, Multi-Flag CTF, 1 Flag CTF, 1 Bomb Assault, Territories, Neutral Bomb
Maps
The Pit, Construct, Heretic, Assembly, Blackout, Citadel, Cold Storage, Ghost Town, Guardian, High Ground, Isolation, Last Resort, Narrows, Orbital, Standoff

Halo 4:
This playlist features the following games: Halo 4
Gametypes
Team Slayer, Legendary Slayer BR, Team Crazy King, Team Ball, Extraction, CTF
Maps
Haven, Adrift, Abandon, Solace, Monolith, Landfall, Skyline, Pitfall, Vertigo

Team Hardcore:
This playlist features the following games: Halo 2 (and soon to be Halo 3)
Gametypes
H2 Hardcore Team Slayer, H2 Hardcore Team Ball, H2 Hardcore CTF MidWar, H2 Hardcore Assault, H2 Hardcore CTF Sanctuary
Maps
Lockout, Midship, Sanctuary, Warlock, Beaver Creek

SWAT (Rotational):
This playlist features the following games: Halo 2, Halo 3, Halo 4 and Halo 2 Anniversary
Gametypes
H2 Team SWAT, H2A Team SWAT, H3 Team SWAT, H4 Team SWAT, plus a sampling of SWAT Objective game types from each game, including CTF and Crazy King
Maps
Lockout, Ascension, Midship, Ivory Tower, Beaver Creek, Colossus, Warlock, Sanctuary, Turf, Elongation, Gemini, Zenith, Lockdown, Warlord, Shrine, Adrift, Haven, Landfall, Monolith, Skyline, Pitfall, Vertigo

 

Edytowane przez richie_heinz
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

BTH wygrało na HaloFest. Turniej był naprawdę dobry. Sporo zaciętych meczów, kilka świetnych akcji. Szkoda tylko, że jedynie 3 mapy. Zdecydowanie potrzebny będzie remake Midshipa i może Beaver Creek w forgu, aby grać w H2A na turniejach. W dodatku stream miał ponad 50k oglądających. Jakby jeszcze nie dzieciaki z cod na czacie to byłoby idealnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...