Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gracz który nie przepada za multi znajdzie w tej kolekcji cos dla siebie? Nigdy nie miałem styczności z seria Halo a xbone to moj pierwszy sprzęt od Microsoftu - wczesniej tylko playstation. Miałem Destiny ale ta gra nie przypadła mi do gustu i tak sie zastanawiam czy to aby nie bedzie to samo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dla samego singla Halo 4 warto ;) 

Odnośnik do komentarza

halofest-2014-940x520.jpg?h=343&w=620

 

Na Xbox Wire zapowiedziano HaloFest:

- będzie można zagrać w betę Halo 5 przed 29 grudnia oraz zobaczymy mecz z udziałem profesjonalnych graczy,

- światowa premiera Halo Nighfall,

- wywiady z pracownikami 343,

- turniej H2A organizowany we współpracy z ESL z pulą nagród w wysokości 50 000$, w którym udział weźmie 32 najlepszych graczy

 

Wszystko 8, 9 i 10 listopada. Stream na twitch.tv/Halo Więcej informacji w najnowszym biuletynie.

 

Nowy trailer Halo Nighfall:

 

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

Jest dobrze, ale widac, ze musza popracowac nad kodem sieciowym jeszcze, na HH widzialem jak dwa razy typ sie teleportowal, laga mial, nie wiem czy grali na xbl czy na lanie, ale srednio to widze z gorszymi pingami w customach, mm ma miec niby dedyki, customy  juz niby nie. Dzwiek pistola wydaje sie byc zmieniony, zobaczymy jeszcze 17 dni.

Odnośnik do komentarza

MCC-Miranda-Blur.png

 

 

MCC-CUTSCENE-CHIEF-2.png

 

I gameplay z Halo 4: http://teambeyond.net/new-halo-4-gameplay-released-master-chief-collection/

 

Najnowszy Halo biuletyn:

Na HaloFest zobaczymy turniej, w którym udział weżmie 8 drużyn. Na razie ujawniono kapitanów:

- Heinz + Ogre2, Royal2, SnakeBite

- Naded + Legit, Goofy, Mikwen

- Flamesword (czyli pewnie Optic Halo) + Snip3down, Ola, Ace

- T2 (Str8 rippin)

- Riotz

- Formal

- Ninja + FearItself, VictoryX, Hysteria

- Gandhi

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...