Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam się pobiera w tle, podczas instalacji Kolekcji Szefa Kuchni? Mam 45% postępu instalacji i ściągnęło mi już ponad 25GB danych. Wiem, że jakiś plik z mapami miał się ściągać, pewnie jeszcze jakieś patche co się pojawiły od czasu premiery... Ale to zajmuje więcej niż 25GB? Mam wrażenie, że mimo posiadania  gry na płycie, to i tak pobiera mi 60GB wersję cyfrową :P

Odnośnik do komentarza

Halo 4 nawet nie odważę się dotknąć, ale to pewnie taki setting gry. 5v5 ze sprintem to za dużo na mapy średnie i małe, więc nawet bez dropów panuje pewnie duży chaos. W dodatku przy premierze MCC H4 było w wersji bez patcha, czyli bez x po śmierci i 5sk BR.  Nie wiem jak jest teraz.

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

Ludzie, paranoja. Gra mi się wciąż instaluje. Mam 60% a pobrało mi już prawie 45GB danych. Co w tym obsranym gównie instaluje się z płyty skoro jak na razie wszystko się ściąga z sieci? Patch co ma ponad 45GB? To ile zajmuje gra na HDD skoro pobrało już 45GB a jeszcze nic nie zainstalowało z płyty? 100GB? 200GB?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

To po cholerę ta płyta? Myślałem, że z płyty pójdzie instalka, potem patch z netu a tu zonk... Całą grę ściąga? Mam net 6Mbps, ale ciągnę na raty bo ostatnio rzadko w domu bywałem ;)


Ściąga 20 gb, całość zajmuje 60 gb.

 

to czemu mi już ponad 45 pobrało? :D

Odnośnik do komentarza

To po cholerę ta płyta? Myślałem, że z płyty pójdzie instalka, potem patch z netu a tu zonk... Całą grę ściąga? Mam net 6Mbps, ale ciągnę na raty bo ostatnio rzadko w domu bywałem ;)

Ściąga 20 gb, całość zajmuje 60 gb.

 

to czemu mi już ponad 45 pobrało? :D

 

 Całość ma 61GB; patch ma 18GB,  a żeby była dobra instalka każdej gry to RADA:

JAK INSTALOWAĆ GRY ABY TO BYŁO SZYBKIE :

Jak instalujecie grę to róbcie to nie z poziomu kafla na "Gry i aplikacje" (wtedy automatycznie

i jednocześnie instaluje grę, dodatki, patch, itp.). 

ale zróbcie to  z poziomu kafla gry (jest on na dół-prawo i ma znaczek płytki) na "Start"

i jak  system zapyta się o instalację aktualizacji/dodatku

to wybierzcie tą instalację-pobranie na póżniej (co pozwoli uniknąć DŁUUUUGIEGO instalowania gry) i jak gra już

zostanie zgrana na dysk to po jej odpaleniu gra zapyta o pobranie z sieci patcha/itp i ją kliknijcie.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Mój problem przekroczył właśnie granice dobrego smaku :D

 

Mam 75% instalacji i pobrane jakieś 52GB. Postanowiłem więc odpalić grę, bo monit o takiej możliwości pojawił się już dawno...

 

Włączam... A tu info, że gra wymaga aktualizacji i pokazuje, że mam do pobrania patch o wielkości ponad 700MB....

 

 

#tylkoxbox kufa mać xD

 

 

 

 

 

 

 

 

Całość ma 61GB; patch ma 18GB,  a żeby była dobra instalka każdej gry to RADA:

JAK INSTALOWAĆ GRY ABY TO BYŁO SZYBKIE :
Jak instalujecie grę to róbcie to nie z poziomu kafla na "Gry i aplikacje" (wtedy automatycznie

i jednocześnie instaluje grę, dodatki, patch, itp.). 

ale zróbcie to  z poziomu kafla gry (jest on na dół-prawo i ma znaczek płytki) na "Start"

i jak  system zapyta się o instalację aktualizacji/dodatku

to wybierzcie tą instalację-pobranie na póżniej (co pozwoli uniknąć DŁUUUUGIEGO instalowania gry) i jak gra już
zostanie zgrana na dysk to po jej odpaleniu gra zapyta o pobranie z sieci patcha/itp i ją kliknijcie.

 

 

 

No okej, ale ja wybrałem inaczej i zaczęło pobierać patch. Problem jest taki, czemu pobrało mi już ponad 50GB skoro patch ma około 18GB i czemu nie instaluje mi gry z płyty, tylko pobiera tyle danych z sieci? To możliwe, że XOne może działać jak Steam, że gra może się zainstalować z płyty a jak jesteśmy leniwi by włożyć płytę do napędu - to pobiera grę z sieci?

 

No bez jaj, ale nie mam pojęcia o co tutaj chodzi :) Mam płytę a gra się z niej nie instaluje. Kuriozalna sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się dzieje, bo jestem online. Nie próbowałem. Ale skoro już pobrało niemalże całą grę to już tak zostawię. Ciekawi mnie tylko co się stało, że zamiast instalki z płyty pobiera mi wszystko z sieci.

 

Albo mi się wydaje, że pobiera. Odkąd włożyłem płytę do napędu, to zaglądałem do statystyk w ustawieniach konsoli. Tam widnieje, że pobrałem w ostatnim czasie już ponad 50GB... A od początku stycznia nic nie pobierałem. Widniała tam wartość 0. Odkąd włożyłem Szefa do konsoli, to mam aktualnie 54GB.

Odnośnik do komentarza

W jakiś sposób zrobiłeś, że calość konsola pobiera Ci z sieci... Dziwny przypadek, bo poza dość sporym patchem, to chyba większość ludzi gra tego samego dnia, co zakupi grę. :)

 

Odnośnie samej gry - wczoraj przeszedłem H2A. Oprawa audio wgniotła mnie w ziemie bardziej niż 10 lat temu. Odgłosy broni, muzyka, dubbing... wszystko 11/10. OST z gry od dwóch dni siedzi w samochodzie, zamiast myśleć o jeździe, to słucham muzyki. :)

Teraz pora na trójkę, potem czwórka.

Edytowane przez Humulin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No Halo 2: A jest mega. Gram pierwszy raz w życiu i pomimo tego, że gra ma swoje lata to faktycznie może być najlepszy singiel w serii. Do tego te bajeczne cutscenki CG + animowane terminale <3 Graficznie super odświeżone, udźwiękowienie to samo.

 

Do tego ukończyłem 7 misji, a mam już nabite 9h :P Ta gra jest taka długa albo mi łażenie za terminalami więcej czasu zajmuje :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

No Halo 2: A jest mega. Gram pierwszy raz w życiu i pomimo tego, że gra ma swoje lata to faktycznie może być najlepszy singiel w serii. Do tego te bajeczne cutscenki CG + animowane terminale <3 Graficznie super odświeżone, udźwiękowienie to samo.

 

Do tego ukończyłem 7 misji, a mam już nabite 9h :P Ta gra jest taka długa albo mi łażenie za terminalami więcej czasu zajmuje :)

Dla mnie misje z Arbiterem w roli glownej wydawaly sie troche przydlugie/nudne. Jeszcze H2A nie ukonczylem, ale z H2 pamietam, ze ten gdzie byl Grunt bday party skull (gdzie sie latalo z A do B potem C) byl wyjatkowo wiejacy nuda.

H2 jest dosc dlugie i miejscami "puste". Single znienawidzilem za Empire Strikes Back motyw - pewnie jak wiekszosc graczy :D.

Odnośnik do komentarza

Mój problem przekroczył właśnie granice dobrego smaku :D

 

Mam 75% instalacji i pobrane jakieś 52GB. Postanowiłem więc odpalić grę, bo monit o takiej możliwości pojawił się już dawno...

 

Włączam... A tu info, że gra wymaga aktualizacji i pokazuje, że mam do pobrania patch o wielkości ponad 700MB....

 

 

#tylkoxbox kufa mać xD

 

 

 

 

 

 

 

 

Całość ma 61GB; patch ma 18GB,  a żeby była dobra instalka każdej gry to RADA:

JAK INSTALOWAĆ GRY ABY TO BYŁO SZYBKIE :

Jak instalujecie grę to róbcie to nie z poziomu kafla na "Gry i aplikacje" (wtedy automatycznie

i jednocześnie instaluje grę, dodatki, patch, itp.). 

ale zróbcie to  z poziomu kafla gry (jest on na dół-prawo i ma znaczek płytki) na "Start"

i jak  system zapyta się o instalację aktualizacji/dodatku

to wybierzcie tą instalację-pobranie na póżniej (co pozwoli uniknąć DŁUUUUGIEGO instalowania gry) i jak gra już

zostanie zgrana na dysk to po jej odpaleniu gra zapyta o pobranie z sieci patcha/itp i ją kliknijcie.

 

 

 

No okej, ale ja wybrałem inaczej i zaczęło pobierać patch. Problem jest taki, czemu pobrało mi już ponad 50GB skoro patch ma około 18GB i czemu nie instaluje mi gry z płyty, tylko pobiera tyle danych z sieci? To możliwe, że XOne może działać jak Steam, że gra może się zainstalować z płyty a jak jesteśmy leniwi by włożyć płytę do napędu - to pobiera grę z sieci?

 

No bez jaj, ale nie mam pojęcia o co tutaj chodzi :) Mam płytę a gra się z niej nie instaluje. Kuriozalna sytuacja.

 

 Zrób jak mówię i grę zainstalujesz w 40 minut i drugie tyle zajmie ściągnięcie patcha.

Odnośnik do komentarza

 

No Halo 2: A jest mega. Gram pierwszy raz w życiu i pomimo tego, że gra ma swoje lata to faktycznie może być najlepszy singiel w serii. Do tego te bajeczne cutscenki CG + animowane terminale <3 Graficznie super odświeżone, udźwiękowienie to samo.

 

Do tego ukończyłem 7 misji, a mam już nabite 9h :P Ta gra jest taka długa albo mi łażenie za terminalami więcej czasu zajmuje :)

Dla mnie misje z Arbiterem w roli glownej wydawaly sie troche przydlugie/nudne. Jeszcze H2A nie ukonczylem, ale z H2 pamietam, ze ten gdzie byl Grunt bday party skull (gdzie sie latalo z A do B potem C) byl wyjatkowo wiejacy nuda.

H2 jest dosc dlugie i miejscami "puste". Single znienawidzilem za Empire Strikes Back motyw - pewnie jak wiekszosc graczy :D.

 

 

Chyba faktycznie H2 ma najsłabszą kampanię - 1/3 misji nudna, bo pusta i powtarzalna w rozgrywce i lokacjach

 i standardowym-bezmyślnym zachowaniu przeciwników (flood)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...