Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Bieg był taki jak i we wszystkich grach tego typu. To nie slasher.

 

Nie wiem jak się nazywa ale wygląda jak Gyuver :D A latanie będzie na 100% przynajmniej w jakiś etapach. Jest nawet na pierwszym trailerze, który jak widać odzwierciedla to co widzimy w grze w 100%.

 

Ten stwór w stylu Hydry na końcu fajnie wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dobra znalazłem info jak się zwie On i Smok, jakos bardzo mnie to ciekawiło :P


In Scalebound, the next great adventure from critically-acclaimed developer PlatinumGames and renowned Game Director Hideki Kamiya, you will experience the journey of a young loner, Drew, who is pulled into the strange, beautiful and dangerous world of Draconis. There Drew is bonded to a fearsome and noble dragon, Thuban, the last of his kind. These two, lone-wolf heroes thrown together by fate must learn to fight as one to defeat the powerful enemies that threaten Draconis, Earth and a vast universe of parallel worlds.

Features
  • Explore the beautiful and dangerous world of Draconis as you and your dragon companion work to defeat legions of enemy soldiers and epic scale beasts.
  • Adventure on your own or join forces with other players and their dragons to complete custom quests and battle massive creatures together... *
  • Master accessible but deep “stylish action” gameplay. Fluidly chain attacks with your dragon to create devastating combos to unleash upon your foes.
  • Choose your favorite dragon (winged serpent, four legged tank — and more) and then evolve your companion’s unique abilities and attacks as well as its appearance.
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To będzie kilka smoków do wyboru w singlu? Nie no coraz lepiej :)

 

Z opisu wynika, że to jakiś alternatywny wymiar do naszego - stąd te słuchawki.

 

PS. Nie ma to jak "oryginalne" nazewnictwo - Draconis XD

Odnośnik do komentarza

Z opisu wynika, że to jakiś alternatywny wymiar do naszego - stąd te słuchawki.

 

Z opisu wynika? Z OPISU WYNIKA? Potrzebowałeś opisu żeby to wywnioskować?

 

Czemu gracze tak bardzo chcą schematów? Widzę kolesia ze smoczą ręką z słuchawkami słuchającego elektronicznej muzyki rozwalającego rycerzy w pełnopłytowych zbrojach i myślę, że to jest cool. A pare forumowiczów już jechało o japońskich dziwactw itp.

 

 

 

 

A główny bohater jest fajny. Lepszy od tego z vanquisha, mniej spięty.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem demo wydłużone od IGN i kilka uwag:

 

- Framerate dalej do poprawienia. Ale daleko do premiery więc będzie luz.

- Gra jest bardzo ładna. Otoczenie trochę 'generyczne', czuć że UE4. 

- Główny bohater na pewno urośnie w oczach podczas gry. Trochę mi się kojarzy z Donte z DmC, ale pozytywniejszy. W dodatku już nie wygląda jak totalny zyeb.

- Pomysł ze słuchawkami fajny. Nie wiedzialem, że to Prodigy :P Bardzo fajny pomysł. 

- Na pewno będzie mógł latać smoczkiem. Widać unoszące się wyspy podczas eksploracji. 

- Grę tworzy Kamiya więc o system walki się nie martwię - będzie sztos.

- Co do stress relief, mówimy o grze od Hideki. Na pewno wrzuci jakieś minigierki ze smokami :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Z opisu wynika, że to jakiś alternatywny wymiar do naszego - stąd te słuchawki.

 

Z opisu wynika? Z OPISU WYNIKA? Potrzebowałeś opisu żeby to wywnioskować?

 

Czemu gracze tak bardzo chcą schematów? Widzę kolesia ze smoczą ręką z słuchawkami słuchającego elektronicznej muzyki rozwalającego rycerzy w pełnopłytowych zbrojach i myślę, że to jest cool. A pare forumowiczów już jechało o japońskich dziwactw itp.

 

 

 

 

A główny bohater jest fajny. Lepszy od tego z vanquisha, mniej spięty.

 

 

Nie wiem o co Ci chodzi. Mogły być różne warianty np. świat który jest miksem nowoczesnych technologii i jakiegoś średniowiecza w stylu fantasy.

Odnośnik do komentarza

 

Z opisu wynika, że to jakiś alternatywny wymiar do naszego - stąd te słuchawki.

Z opisu wynika? Z OPISU WYNIKA? Potrzebowałeś opisu żeby to wywnioskować?

 

Czemu gracze tak bardzo chcą schematów? Widzę kolesia ze smoczą ręką z słuchawkami słuchającego elektronicznej muzyki rozwalającego rycerzy w pełnopłytowych zbrojach i myślę, że to jest cool. A pare forumowiczów już jechało o japońskich dziwactw itp.

Dziwacta i cała ta japońszczyzna jest super. Mnie osobiście denerwuje morda tego bohatera. Nie wiem, co z nią zrobili, na pierwszym trailerze wyglądał spoko (dobra, cgi, wiem).

 

Aha, Dante z DmC wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...