Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam jak rok temu pokazali CGI i bylo tylko ''O CO CHODZI W TEJ GRZE? NIE WIEM, NIE ROZUMIEM, NIBY PLATINIUM ALE O CO CHODZI, CO TA ZA GRA, NIE ROZUMIE''. Teraz pokazali spory kawalek gameplayu, wiadomo ze to action RPG, pokazano walke, smoki, miasteczka, latanie na smoku, walke z robalami to teraz caly swiat przerzucil sie na ''ALE TE FPSY ALE SPADAJO, CZY ONI TO POPRAWIA, CZY JAPONIA UMIE CZY NIE UMIE, ALE SPADAJA, AH TE FPSY,''

 

kuhwa tak zle i tak niedobrze :reggie:

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Co ty gadasz, toż to final build na ~13 miesięcy przed premierą. Za tydzień będzie demo przecież :reggie:

He he he.

 

 

Oczywiście fail z mojej strony, ale teraz tym bardziej nie rozumiem tych wszystkich zachwytów.

 

 

Bo jesteś klapem i jakby to był ex sony to by sie jarał taka prawda :reggie:

Odnośnik do komentarza

gra ma potencjal ale niewiadomych jest wiecej niz tylko framerate, malo kto w branzy tak na prawde radzi sobie dobrze z open-worldami, patrzac na skale jest to najwiekszy projekt platinium ale z tego co kojarze te studio wcale jakies wielkie nie jest, a obecnie pracuje nad scalebound, transformersami, nier2, star fox zero - oby to sie nie odbilo na projekcie

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No na Scalebound się nie odbije, już w MS o to zadbają. Scalebound odbija się za to na innych produkcjach PD jak Star Fox, który wygląda jak projekt na informatykę i Nier 2, które funkcjonuje obecnie tylko jako zapowiedź.

 

To jest największy projekt Platinum w historii, z największym budżetem. Nie pozwolą sobie na potknięcie bo to jest ich pierwsza szansa żeby wejść na stałe do pierwszej ligi developerskiej w przeświadczeniu największych wydawców.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ja gram we wszystko platinium od wonderful 101 poprzez bayo 2 a kończąc na mgs rising. J3dynie korry nie ruszyłem. A ty mój drogi ile gier platinium w ciągu ostatnich 3 lat przeszedłeś? :)

 

Ja?

 

K0Xs0aQ.jpg

 

 

Chodziło mu chyba o Ficusia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...