Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy to na oczy nie widziałem, ale jak dla mnie to najlepsza strzelanka ever.

 

W sumie dla mnie też i tym samym bardzo oryginalna  w zalewie tych wszystkich do siebie podobnych shooter'ów. Na tak genialny pomysł w swojej prostocie to mogło wpaść tylko Nintendo. I jest to praktycznie jedyna strzelanina, której udało się przekonać mnie do grania online, w innych tego typu produkcjach olewam tryb multi...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znaczy du,py matchmaking nie urywa. 2 zespoły po każdym meczu są losowane i z tego co pamiętam, to jak grałem z Figaro to raz byłem z nim, a raz przeciwko.

 

Grę mam z powrotem ale strasznie zapomniałem jak się gra i dostaję baty xD. Gramy coś ktoś?

Odnośnik do komentarza

W końcu przez weekend pograłem trochę i rozumiem dlaczego to najlepsza strzelanka roku 2015.

Dawno nie miałem syndromu - jeszcze tylko jedna rundka (multi) / plansza (singiel).

 

Generalnie średni czas oczekiwania na rozpoczęcie meczu był krótszy niż 15 sekund. Pewnie to przez weekend ale zobaczę w tygodniu jak będzie. Wydaje się, że gracze mieszani są globalnie - dużo Japonów grało, połowa ludzi miała nicki krzaczkowe. Na razie nie jestem w stanie stwierdzić lagów bo uczepiłem się wałka malarskiego. Pewnie użytkownicy inkzooki mogą się wypowiedzieć na ten temat szerzej.

 

Ogólnie nie sposób nie polecić tej gry każdemu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość suteq

Ależ ta gra to jest sztos. :obama: 

 

Świetny, nowy pomysł, dobre strzelanie, piękna graficznie, dobrze zaprojektowane poziomy. Miałem w ogóle w to nie grać, ale z racji, że było na dysku to zagrałem i absolutnie nie żałuję. Ominęłaby mnie świetna gierka. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj w końcu położyłem swoje łapska na tym... ależ to uzależniające. Jeszcze jeden meczyk, jeszcze jedna plansza i północ szybko mnie zastała.

 

W ogóle zero problemów z rozpoczęciem rywalizacji i współzawodnictwem, od razu wiadomo o co chodzi. Przynajmniej przy pierwszym kontakcie nie czuć tego jak w innych grach polegających na rywalizacji, gdzie bardziej doświadczeni gracze w danym meczu rozjeżdżają jakiegoś świeżaka na dwa strzały.

Odnośnik do komentarza

No tutaj to nawet lvl 50 może względnie sprawiedliwie grać z lvl 5, więc to jest akurat dość dobrze wyważone :) Liczy się przede wszystkim fun, a tego jest cała masa :banderas: Poczekaj aż odblokujesz dodatkowe tryby jak wbijesz 20 lvl ;) chociaż mi i tak najwięcej frajdy sprawia klasyczny turf war 

 

Niedługo zamierzam pograć z młodym w Splatoona, bo mnie męczy o to, może się dołączysz? :D

 

 

Pograj w singla, bo jest świetny, a ten OST :fsg:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

EQ, które ulepszasz w singlu możesz używać tylko w singlu :) To są dwie osobne rzeczy. Ale za przejście singla odblokujesz, jesli dobrze pamiętam, broń i zestawik ciuchów. 

 

Domyślam się, że nie masz amiibo squida albo inkling girl/boya? Bo jak coś, to z nich masz dodatkowe challenge do singla i możesz odblokować kolejne bronie/ciuchy do multi :) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...