Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wasze wrażenia z Ranked? Szczerze mówiąc zdecydowanie wolałbym aby Splat Zone się zmieniało co jakiś określony czas/nabitą ilość punktów. No i jak dla mnie trochę bardziej odczuwam nierówność w kwestii broni. 2x dobrze chroniony Roller w Splat Zone i drużyna praktycznie nie do zatrzymania, dopóki przeciwnik nie skoordynuje ataku: a z randomami to praktycznie niemożliwe.. No i zaczyna mnie jednak doprowadzać do szału ograniczenie do dwóch map. Dzisiaj kilkukrotnie miałem sytuację: 5x ta sama mapa, zmiana na jeden mecz i znowu 5x poprzednia..

Odnośnik do komentarza

Fajny ten splatoon tylko ze sterowaniem mam problem. Ruchowo gamepadem nie idzie w to grac a jak przełącze na zwykle to kamera jest strasznie czuła i ciężko mi dopasować bo w trakcie gry nie można tego zmienić tylko w menu, czy można? A wy jak gracie, ja gram chyba na sensivity -3

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Gra rewelacyjna. Usiadłem wczoraj na chwilę, żeby spróbować i nawet się nie spostrzegłem jak nabiłem 5lvl. Myślałem, że po 27 latach grania nic już mnie nie zaskoczy, a jednak Nintendo po raz kolejny pokazało, że potrafi. Celowanie żyroskopem jest bardzo intuicyjne i precyzyjne - po drugim meczu już wiedziałem, że nie będę grzebał w opcjach, żeby przejść na gałki. Z uzbieraniem chętnych do gry nie było problemu (w godzinach nocnych) - osiem osób zbierało się w kilkanaście sekund, żadnych lagów czy wywalania z serwerów. Po prostu super :)

Odnośnik do komentarza

Ten singiel to jakiś misje czy normalna fabuła?

Jakaś fabuła jest, ale szczerze to nie zwracam zbyt dużej uwagi. Podobnie trochę do Marianów 3D, masz kilka mini-overworld'ów, na których jest po kilka leveli, które możesz robić w dowolnej kolejności. Bardzo polecam obadać, bo jest naprawdę zaskakująco dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...