Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czym najlepiej grać? Ten wałek niby spoko ale trochę nudny.

 

Grałem kilkoma broniami i szczerze mówiąc ciężko bardzo określić co jest 'najlepsze'. Zależy od stylu gry (skradanie się na tyły i szybkie zamalowywanie? bezpośrednia konfrontacja?), no i od tego czy grasz w Turf War czy Ranked. W Ranked zaczynają się liczyć snajperki i granatniki. Osobiście polecam przetestować pędzel: chyba jak dla mnie do tej pory największy fun.

Odnośnik do komentarza

Wyłączyłem sterowanie żyroskopem, zmniejszyłem czułość gałek i gra mi się teraz znakomicie :fsg:. Ogólnie to ja kręcę strasznie nosem jeżeli chodzi o strzelanie się przez internet, ale Splatoon to obok Halo i Titanfalla trzeci shooterek, który mi podchodzi. Uwielbiam wchodzić w takich grach w trans:

 

-postrzelać trochę farbą

-kalmar

-postrzelać farbą

-kalmar

-zabić ziomka z wałkiem

-kalmar

-skok na wyższą półkę

 

itd. Rewelacja. No i nie ma lagów, a mecze są wyszukiwane w 15 sekund, nie to co w niektórych kolekcjach na "next-geny".

 

Nie spodziewałem się, że Splatoon tak mi podejdzie.

Odnośnik do komentarza

Ja od 5 poziomu w zasadzie uzywam tylko .52 Gal (od poziomu 10 w wersji "Deco"), najbardziej mi pasuje do mojego stylu - swoja droga bardzo zblizonego do tego co opisal kolega ragus. Zobaczymy co przyniosa kolejne poziomy (powoli  dobijam do 12-tego), ale poki co, po prztestowaniu wszystkich dostepnych broni nie odczuwam potrzeby eksperymentowania. 

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tym zmienianiem się plansz? Grałem ostatnio ok dwie gdziny ciągle na dwóch tych samych planszach :/ Kto wymyślił że są tylko dwie plansze i zmieniają się nie wiem w jaki sposób a najlepsze że jak się zmieniają to wychodzi do menu żeby poinformawać o tym :/

Odnośnik do komentarza

Chyba co 2h się zmieniają? Ogólnie rzecz biorąc, ograniczenie do 2 map na tryb to jak dla mnie pomysł bez logicznego uzasadnienia.. Szczególnie, że zdarza się tak, że gra się 5 razy pod rząd tę samą mapkę.

 

No i faktycznie zmiana zestawu jest zrobiona idiotycznie: całość powinna odbywać się płynnie, bez wywalania wszystkich do menu. Co gorsza jak trafi się na zmianę w trakcie trwającego matchmakingu to trzeba czekać te 200 sekund na jego zakończenie : |

Odnośnik do komentarza

 Szczególnie, że zdarza się tak, że gra się 5 razy z rzędu tę samą mapkę.

Mapy zmieniają się co 4h. Zmiana jest o 12, 16, 20, 24 itd. 

 

W takiego Countera gra się na jednej mapie nie 5 razy z rzędu, a nawet i po 30. Mi zupełnie nie przeszkadza, że trzeba na dwóch mapach ciągle grać. Jak próbuje się co chwile nowych strategii, nie można się znudzić. No chyba, że ktoś chodzi ciągle tymi samymi ścieżkami.

Odnośnik do komentarza

 

Niestety, 2 plansze zmieniane co 4 godziny to MEGA WTOPA...

 

Chłopie nie wiem co bierzesz ale przestań ćpać ;-]. Mapy zmieniane są punkt co godzinę, nigdy mi się nie zdarzyło inaczej....

 

 

Poczytaj chłopie kilka postów wyżej co napisał sowacz_, poczytaj w internecie jak to wygląda. Podaję poniżej link gdzie można sobie przeczytać:

http://www.gamefaqs.com/boards/805617-splatoon/71899338

Co 4 godziny zmieniają się mapy i spośród dostępnych wybierane są 2 do gry. Absurdem jest, że jeśli po meczu wybija np. godzina 20:00 to nadchodzi czas na zmiany map. Wywala wszystkich z lobby, pojawia się filmik z informacją na jakich mapach będzie się grać.

Ale jeśli Tobie zmieniają się co godzinę, to pytanie brzmi: co Ty bierzesz??

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Od razu Ci mogę powiedzieć iż jest to bullshit ponieważ grając od dnia premiery, nigdy dłużej niż 3 godziny nie grałem po necie i za każdym razem średnio 2/3 razy zmieniały mi się mapy to raz, dwa grywam w Splatoon'a przeważnie między 7-mą a 12-tą i 16-tą a 22-gą i spokojnie naliczałem zmiany po 3 razy (ostatnim razem jak weszła nowa mapa to wbiłem tuż przed 21-tą i dokładnie 21:01 zmieniono mapy). Także sorry ale wypowiadam się tylko za siebie a nie gówniane forum z gamerankings gdzie dwa posty widnieją. Poza tym wyluzuj jak nie łapiesz sarkazmu/żartu to nie odpowiadaj na czyjeś posty ;-]

Odnośnik do komentarza

Śmiga płynnie, nigdy nie miałem spadku w najmniejszym stopniu nawet jak wszystkie 8 osób wyłaziło na jedno miejsce i sr.ało farbą gdzie popadnie. Ostatnio częściej zdarzają się lagi ale gra szybko koryguje sprawę i ew. wyszukuje nowych graczy. Tak czy siak, stałe 60fps.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wcześniej, nie sądziłem, że po 27 latach grania coś mnie jeszcze w świecie gier zaskoczy. A tu niedość, że Nintendo wyskoczyło ze Splatoon'em - strzelanką (zaskoczenie nr 1), który do tego jeszcze rewelacyjnie się sprzedaje (zaskoczenie nr 2).

 

Ja także liczę na długą żywotność tytułu, bo potencjał ma ogromny.

Nawiązując do sprzedaży, to czy jest jakaś strona na której można sprawdzić (przybliżoną czy nawet domniemaną) ilość sprzedanych kopii poszczególnych tytułów na WiiU?

Edytowane przez darksavant
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...