Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no - zdecydowanie lepiej wysylac sobie wiadomosci co mecz !

Ech - widac, ze ze chlop wychowany na PS3 bez zadnej komunikacji ^^

No ale spoko - 2016r. - pierwszy headset w zyciu kupiony - gratki!

Ty całę życie na asyscie konsoli w fifie :)

 

wracając do tematu:

Teraz mam head set i używam w rainbow six bo super się przydaje. 

Czy ktoś jest chętny zagrać w forumkowym teamie?

Odnośnik do komentarza

Zayebiściete serwery śmigają. W ciągu ponad godziny zagrałem 2 terror hunty, a tak to albo serwer nieosiągalny albo sesja wygasła, nawet (pipi)ego lone wolfa nie zagram bez poł. z serwerem... Jestem o tyle  ,,  od wyebania tej gry przez okno. Człowiek czeka cały tydzień, a tu chuy.

Odnośnik do komentarza

Zayebiściete serwery śmigają. W ciągu ponad godziny zagrałem 2 terror hunty, a tak to albo serwer nieosiągalny albo sesja wygasła, nawet (pipi)ego lone wolfa nie zagram bez poł. z serwerem... Jestem o tyle  ,,  od wyebania tej gry przez okno. Człowiek czeka cały tydzień, a tu chuy.

U mnie chodzi ok. Czasami zdarzają się zwiechy całej gry przy wyborze operatora i jedynym wyjsciem jest wyjscie z gry.Ale serwerem zawsze mnie łączy. A jaki masz NAT i pingi ? Tak dla scisłej informacji  :D spr. można klawiszem option

Odnośnik do komentarza

ogólnie to chyba chodzi o otwarcie portów i zmianę NAT type na 1 czyli otwarty. JA nie mam zadnych problemów od kiedy otworzyłem porty.

NAT 2 jest otwarty, NAT 1 uzyskasz wylacznie podlaczajac konsole bezposrednio do modemu (a nie przez router), co mija sie z celem. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

ogólnie to chyba chodzi o otwarcie portów i zmianę NAT type na 1 czyli otwarty. JA nie mam zadnych problemów od kiedy otworzyłem porty.

NAT 2 jest otwarty, NAT 1 uzyskasz wylacznie podlaczajac konsole bezposrednio do modemu (a nie przez router), co mija sie z celem.

 

u mnie w grze pisało, że jest częściowo otwarty (NAT2) i zalecało mi zmianę na NAT1 bym mógł normalnie grać. Zmieniłem dopiero dzwoniąc do VECTRY i oni zdalnie to zrobili, bo nie mogłem się zalogować na router. 

 

Dziś mogę grać. Chory jestem, dziewczyna w pracy :)

Odnośnik do komentarza

Po naszych meczach dostałem wiadomość na PSN, że chcą nas do GROMu wziąć. Tak wszystkim łoiliśmy skórę!

Parę akcji zrobiliśmy takich, że aż mówiłęm sobie...'WOW'

Aż nie wiem czego się spodziewać jak będzie nas na raz 3,4 czy 5 w kontakcie głosowym i wspierając się nawzajem. 

Pamiętam jedną akcję. Przyczajeni w jednym pokoju ochranialiśmy zakładnika, przeciwnicy zniszczyli kamery w naszym pobliżu i nastała cisza. Czas leci a tu nic. Mówię sobie ale osły, boją się nawet zaatakować, 30 sekund do końca i nagle bum bum bum ze wszystkich stron natarli, pach pach pach i wszystkich nas wymietli. Akcja godna podziwu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...