Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Dobre to jest, brat wczoraj kupił, pograłem trochę multi i jak dla mnie wymagające, a ludziska już konkretnie wymiatają, plus zgony dosłownie w sekundę, jeżeli jest się wystawionym trochę więcej za osłoną. Rozgrywka w mp imo zbliżona do tlou. Ostrożność, taktyka i współpraca. Grafika średnia, taka pastelowa coś jak w BO2.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś jutro w ciągu dnia? Myślę że od 12 będę online jak trochę odespie nocke w robocie

Z każda minuta gra się coraz lepiej, a niektóre akcje urywają dupe :banderas:

 

 

Ja chętnie pogram ale raczej w godzinach wieczornych. Jutro w południe akurat mnie nie ma. 

 

Co z tą społecznością, jak się nazywa? 

 

Już znalazłem :) Gdyby ktoś szukał to: "Forum PSX EXTREME RainbowSixSiege"

 

Dodaje Was do znajomych i działamy  :fsg:

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza

Gra jest kozacka, długo nie było tak dobrego multi na konsolach. Akcje odchodzą świetne, to napięcie jak się zostaje 1 vs 1 albo ugrywa jakiś clutch przy 4vs1  :banderas: mnóstwo możliwości, każdy operator daje coś innego i zmienia podejście do rozgrywki.

 

kto się jeszcze zastanawia a ceni sobie dobre multi bez adhd, auto aimów, ze spokojnym taktycznym podejściem to niech bierze! zwłaszcza że teraz jest promo w media markt za 159zł. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Te ograniczenie do 30 klatek w singlu to jakies nieporozumienie, ale od gry i tak nie mozna sie oderwac!

Zroznicowany ekwipunek operatorow, scenariusze, spolecznosc, cala masa broni i rozgrywka w ktorej piekna akcja cieszy bardziej niz 10 killi w CODzie! Zapowiada sie masa zabawy!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te ograniczenie do 30 klatek w singlu to jakies nieporozumienie, ale od gry i tak nie mozna sie oderwac!

Zroznicowany ekwipunek operatorow, scenariusze, spolecznosc, cala masa broni i rozgrywka w ktorej piekna akcja cieszy bardziej niz 10 killi w CODzie! Zapowiada sie masa zabawy!

NIe no bez jaj. Gra jest fajna ale uboga strasznie. Scenariusz jest w sumie tylko jeden. Idz i zabij, no ewentualnie zabierz zakladnika. Broni co kot naplakal. Ekwipunek no tez nie jest bog wie jak zroznicowany. No i zdobywanie leveli nie daje zupelnie nic. Jak gra sie znudzi to serio nic przy nie nie 3ma. Ma potencjal, swietnie sie gra, ale nie ma szalu.

Odnośnik do komentarza

tu chodzi o gameplay właśnie a nie jakieś pierdoły za lvle, w csa też się gra kilkoma spluwami na 4 mapach i nikt nie płacze że mało contentu. Sam ubolewam bo singla mogli zrobić nawet jakiegoś crapa na 5h ale multi wynagradza. oby tylko uporali się z problemami i nie spieprzyli balansu nowymi operatorami.

Odnośnik do komentarza

 

Te ograniczenie do 30 klatek w singlu to jakies nieporozumienie, ale od gry i tak nie mozna sie oderwac!

Zroznicowany ekwipunek operatorow, scenariusze, spolecznosc, cala masa broni i rozgrywka w ktorej piekna akcja cieszy bardziej niz 10 killi w CODzie! Zapowiada sie masa zabawy!

NIe no bez jaj. Gra jest fajna ale uboga strasznie. Scenariusz jest w sumie tylko jeden. Idz i zabij, no ewentualnie zabierz zakladnika. Broni co kot naplakal. Ekwipunek no tez nie jest bog wie jak zroznicowany. No i zdobywanie leveli nie daje zupelnie nic. Jak gra sie znudzi to serio nic przy nie nie 3ma. Ma potencjal, swietnie sie gra, ale nie ma szalu.

 

Tak jak pisze Bartiz - w ogole to nie przeszkadza, podobnie jak minimalna różnica pomiędzy poszczególnymi celami, bo rozgrywka tutaj jest kwitesencja.

Zroznicowanie zawieraja klasy postaci, ktore kupujesz i dostosowujesz za levele, jak i "millllion (xD)" sposoby na przeprowadzenie misji, bez znaczenia czy grasz jako atakujacy czy broniacy.

Sporo kombinowania, zmienne sytuacje, akcje wprost z YT, 10 map, a gra jak widac bedzie mocno wspierana za free - ja jestem na tak!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...